Çakıl Taşlarını Boyayarak Evinizi Dekore Edin

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:49

Yaz aylarında sahilde çakıl taşı toplamaktan hoşlanıyorsanız bu taşları evinizin dekorasyonunda da kolaylıkla kullanabilmeniz mümkün.
Pürüzsüz tek yüzeye bulunduran çakıl taşlarını boyayarak oldukça abiye ve sevimli birer dekorasyon malzemesi durumuna getirebilirsiniz.
Eğer deniz kenarından topladığınız fakat ne yapacağınızı tek türlü bilemediğiniz taşlarınız varsa sizlerle paylaştığımız fotoğraflardan esinalabilirsiniz.
Taşları isterseniz düz, isterseniz desenli şeklinde boyamanız olası.
Bu işi henüz evvel yapmadıysanız ve amatör olarak ilgileniyorsanız inceleme yaparak makul malzemeleri satın almanız önceliğiniz olmalı.
Taş boyamaya başlamadan evvel kullanacağınız taşın şekline bakarak ideal desenin ne olacağına da hüküm vermeniz gerekli.
Başlangıçta düz desenlerle çalışmanız sizin için henüz basit olabilir.
İlerleyen safhalarda henüz renkli ve desenli çalışmalara yönelebilirsiniz.
Ortaya çıkan ürünleri ise ister hanenizde dekor malzemesi olarak kullanabilir, dilerseniz de sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Oval şekilli çakıl taşlarını sarı, kara ve beyaz renklerle boyayarakmeydana bu oldukça sevimli arıların çıkmasını edinebilirsiniz.
Kullanacağınız taşların değişik boyutlarda olmasına itina göstermelisiniz.

Orta büyüklükte taşların üstüne kedi figürleri boyayabilir ve onları evinizin dilediğiniz köşesinde süsleyici eşyalar olarak kullanabilmeniz mümkün.

Çakıl Taşlarını Boyayarak Evinizi Dekore Edin Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kendin Yap Örnekleri Saksı Göletleri başlıklı makalemizde kendin yap örnekleri ve saksı göletleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir