Dal Parçalarıyla Nasıl Mumluk Yapabiliriz

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:54

Herkes bilir ki mükemmel bir dekor elde etmek ile ilgili her vakit ışığın kaynağının kalifiye bir atmosfer oluşturmasının devasa bir hissesi bulunmaktadır.
Genellikle romantik kişiler henüz duygusal ışık bilgilerine gereksinim duyarlar veyahut değişik süsleyici şeylerle kendilerine romantik bir dekor veyahut güzel ve titiz bir alan oluşturma ile ilgili yardımcı olurlar.

dal-yapraklari-ile-mumluk-yapimi-1

Bu şahıslar bu arada alttaki kendin-yap projesiyle oluşturacakları sevimli ve romantik ışıklandırmayı da kalifiye zamanlarda veyahut normalzamanlarda kullanabilecekleri bir obje durumuna getirebilirler.
Bu epey güzel ağaç dallarından meydana gelen mumluklar iç mekanlarınasakinleştirici ve romantik bir atmosfer ilave etmek ve yalın ce loş bir ışıklandırma inşa etmeyi şahıslar için en uygun.

Külüstür tip tasarımları alanın atmosferine kolaylık, doğallık, ferahlık ve sakinlik getirecektir.
Oluşturdukları loş ışık ise kendinizi doğanın içerisinde, bir ateşin başında, gecenin sessizliğini ve gökyüzünün güzelliğini kucaklarken hayal etmenize yardımcı olacak.
Bu romantik hayal ise kendin-yap projesiyle meydana çıkardığınız bumükemmel ağaç dalları sayesinde yapılmış mumluğu her gördüğünüzde aklınıza ileriki.
Asıl mükemmel olan bölümü ise kendisi hanenizde yapabileceğiniz bumükemmel kendin-yap projesinin olağanüstü derecede basit olması.

dal-yapraklari-ile-mumluk-yapimi-2

dal-yapraklari-ile-mumluk-yapimi-3

Farklı boyutlarda bardaklar kullanarak ağaçlardan kestiğiniz dal parçalarını bu bardakların etrafına yapıştırmanız gerekiyor. Bunun için çok amaçlı ahşap ve cam yüzeylere yapışabilen bir yapıştırıcı kullanmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Eski Araba Lastiklerini Nasıl Değerlendirebiliriz? başlıklı makalemizde eski araba lastiklerini nasıl değerlendiririz ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir