Diy Çalışması Dallı Mücevher Askısı

Kullanışlılık ve göz kamaştırıcılığı bir araya getirerek oluşturduğunuz bu estetik mücevher askısı ile normalde kullandığınız depo ve organizasyon fonksiyonlarından fazla daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Duvara monte edildiği takdirde bu aksesuar tek başına bir sanat olarak bile adlandırılabilir.

kendin-yap-diy-mucevherlik-askisi

Bu basit proje oldukça ucuz, ayrıca yapım ve kullanım açısındanda fazla basit bir şekilde alandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Güzel bir tabiat yürüyüşüne çıkın ve geriye ufak bir dal sayesinde sahip olabileceğiniz mükemmel bir tasarım ile art dönün!

Gerekli Malzemeler:

  • -Dal
  • -Kağıt
  • -Sprey Boya
  • -Matkap
  • -Çiviler

kendin-yap-diy-mucevherlik-askisi-1

1-Kullanmak istediğiniz dalı bulun (arka bahçenizden öteye gitmenize gerek bile yok ama şayet aradığınızı bulamazsanız herhangi bir ormanlık alanda düşen dallar işinizi görmeye yetecektir). Büyük bir ana dal üzerine birçok dalı olan bir ağaç parçası tercih etmeye çaba edin (ana dalın kalın olmasına dikkat edin).

2-Mücevherlerinizi taşıyabilecek kalınlıktan daha ince olan dalları temizleyin. Çıkıntıları temizleyin ve şayet gerekliyse ana dalı bir kağıt parçasıyla sarın.

3-Dalı hazırladığınız zaman, dalın duvara tutundurulacak kısımlarına ufak delikler açın. şayet ince bir dal kullanacaksanız bu bilhassa lüzumlu hale gelir! Çünkü şayet bu ufak deliklerden sonra dalınız sağlam kalmazsa, duvara monte etmeye çalıştığınızda kırılmalar görülebilir.

kendin-yap-diy-mucevherlik-askisi-2

4-Dalınızı ve kullanacağınız çivilerin tepelerini dilediğiniz renkte bir sprey boya ile renklendirin. Çivilerin kafa kısımlarını boyamak sizi sanat eserinizi duvara monte ettiğiniz vakit göz zevkinizi bozacak ufak noktalara sahip olma dersinden kurtarır.

5-Son olarak dalınızı duvara monte etmek istediğiniz yere yerleştirin ve önceden açtığınız ufak delikler ile montenizi gerçekleştirin.

kendin-yap-diy-mucevherlik-askisi-5

Elde ettiğiniz ürünü duvara monte ederken yatay olarak monte etmeye dikkat edin çünkü bu şekilde mücevherlerinizi daha güzel bir şekilde sergileyebilirsiniz( bu sayede mücevherleriniz üst üste binmek yerine yan yana bir şekilde görüntülenecektir). Odanızda sahip olacağınız bir odak noktası oluşturmak adına bir komodinin ya da dolabın yakınlarına asın ve rengarenk mücevherler ile bu sanat eserini düzenleyin!

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.