Mutfağınızda Kullanışlı Bir Ofis Tasarlamanın 20 Yolu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:14

1- Mutfak çalışma alanınız için mükemmel yeri belirleyin. Ölü bir alan, bir büro için fazla iyi olacaktır. Boş bir duvar, bir masa ve rahat bir iskemle beklediğinizden fazla daha fazlasını getirebilir!

ofis-mutfak-modelleri-2

ofis-mutfak-modelleri-3

2-Duvarlarınızı olabildiğince fazla kullanın! Eğer devamlı bir koşturmaca içindeyseniz ve bir şeyleri unutmaya meyilliyseniz, duvarınıza bir mantar pano yerleştirebilirsiniz. Bu, takvimlerinizi asmak, not almak, tarifler hatta ailenizin fotoğraflarını asmak için bile mükemmel bir saha olacaktır.

ofis-mutfak-modelleri-4

3- Eğer bir mantar pano sahibi değilseniz, siyah tahta da işinizi görecektir (ya da duvarınızı siyah tahta boyası ile boyayabilirsiniz). Bu, mühim şeyleri –patronunuzu aramak ya da faturaları yatırmak gibi- hatırlamak için oldukça iyi bir yol.

ofis-mutfak-modelleri-5

4-Mutfağınızın bazı çekmecelerini ve raflarını farklı şeyler için kullanın. Bu depo alanlarından bir kısmını kağıtlarınızı ve kitaplarınızı düzenlemek için kullanmayı deneyebilirsiniz.

ofis-mutfak-modelleri-6

5- Çekilebilir laflar kullanarak yazıcı ve faks makinesi gibi materyallerinizi koyabileceğiniz alternatif alanlar oluşturun. Bu yolla aletlerinizi tozlanma ve kirlenmeden ve tabi ki çocuklardan da ırak tutabilirsiniz.

ofis-mutfak-modelleri-7

ofis-mutfak-modelleri-8

ofis-mutfak-modelleri-9

Herhangi bir alan, büyüklüğü mühim olmaksızın, size birçok tasarım seçeneği sunacaktır, mutfağınız da öyle. Bir ev-ofis sahip olmak istiyorsunuz ama yeterli alanınız yok mu? Eminim birçoğunuz aş pişirdiğiniz yerde bir ev-ofis tasarlamanın fena bir düşünce olduğunu düşünüyorsunuzdur.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir