2020 Fincan Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:03

Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane. Dekorasyonda fincanları kullanmak çok hoşuma gidiyor. Özellikle eski ve antika olanlarını. “Kim bilir ne sohbetlere ne muhabbetlere tanık olmuşlardır” diye düşünüyorum.Hangi zarif ellerde, hangi dudaklara gitmişler, ne günler görmüşlerdir…

Kahve demek sohbet, muhabbet demektir. Fincanda bu muhabbetlerin en yakın tanığıdır. Siz de arkadaşlarınıza renk renk, birbirinden zarif fincanlarla bir kahve sunumu yapabilir. Sohbetinize hoş bir şıklık katabilirsiniz.

Ya da salonunuzda fincanları nız için şık bir köşe ayırabilirsiniz. Onları raflarda sergileyebilirsiniz.Fincanlarınızı farklı sunumlar yapmak amacıyla da kullanabilirsiniz. Bir tatlı sunumu birbirinden şık bu fincanlarla çok daha lezzetli olacaktır.

Meyve tabağı olarak fincanlarınızı kullanmaya ne dersiniz? O kadar şık görünüyor ki, insan bu meyveleri yemeğe kıyamaz.Peki, fincanlarınızı yatak odasında tuvalet masanızın üzerinde kullanmaya ne dersiniz? Fincanların içine takılarınızı koyarak, onları çok farklı bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Benden size fincanlarla ilgili birkaç farklı öneri. Bu sefer fincanları bahane ederek güzel sohbetlere dalmanız dileğiyle…OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bir önceki yazımız olan 2020 Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde 2020 mutfak modelleri, 2020 mutfaklar ve mutfak dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir