2020 Hafele Dolap İçi Aksesuarları
admin 3 hafta önce Mutfak Dekorasyonu

Dolaplar ve çekmeceler dağılmaya müsait alanlardır. Genellikle üst üste konulan eşyalar bir şeyler ararken dağılır ve her defasında karışır. Çoğu insanın da her gün çekmece ya da dolap düzeltecek vakti olmaz. Bu yüzden en iyi çözüm eşyaları bozulmayacak şekilde istiflemek ve pratik bir şekilde depolamak. Bu ve benzeri sorunlar düşünülerek dolap ve çekmece içi aksesuarlar tasarlandı. Bu aksesuarlar dolapların ve çekmecelerin içine kolayca yerleştirilebiliyor ve eşyaların düzenli bir şekilde durmasını aynı zamanda da korunmasını sağlıyor.

Her zamanki gibi dekorasyon konusunda en ideal çözümleri Hafele’de bulabilirsiniz. Hafele’de bulunan dolap ve çekmece içi aksesuarları her şeyi derleyip topluyor ve dağılmalarına izin vermiyor. Karışmaya müsait pantolon, kemer, kravat, kol düğmeleri, çorap, ayakkabı, saat ve çeşitli aksesuarların hepsi dolap ve çekmece düzenleyici sistemlerle artık daha düzenli. Hafele’nin dolap ve çekmece içi aksesuarları tertip ve düzenin yanı sıra kullanılan her eşyanın korunmasını sağlıyor. Çekmeceden ya da dolaptan aradığınız bir ürünü çıkarırken ya da eşyaları istiflerken bir diğerine zarar verebilirsiniz. Özellikle takı ve değerli eşyalar için istenmeyen bu durum dolap ve çekmece içi düzenlemeleri ile sorun olmaktan çıkıyor. Ayakkabılar çekmecelerde daha düzenli ve korunarak saklanıyor. Kravat alırken de hepsini çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu ve benzeri birçok çözümü Hafele’de bulabilirsiniz.

 

Birkaç Aksesuar örneğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
önceki Yazı
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

reklam
Son Yorumlar
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model
admin
Merhaba Burçak Hanım maalesef biz sadece fikir verme açısından paylaşımlar yapıyoruz fiyat konusunda herhangi bir şey diyemeyeceğim.İyi Günler
Burçak Muğlalı
Merhaba bu yukarıdaki çalışma masası için fiyat alabilir miyim sandalyeler hariç olarak Ve bir de ölçüler nedir acaba?
Popüler
Son Yorumlar
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model