2020 Mutfak Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:10

Mutfak Modelleri

Evin en sevdiğim bölümüdür mutfak. Sanki ocakta yemekler değil muhabbetler kaynatılır. Bayılırım mutfakta oturup sohbet etmeye. Sevdiklerimle mutfakta içilen bir fincan kahvenin yanında sıcacık sohbetin zevkini değişmem hiçbir şeye.

Mutfağın ferah ve düzenli olması önemlidir. Aradığı zaman ne nerede kolayca bulabilmeli insan.

Sandalyelerinizi dekorasyonunuza uygun renklerde giydirmek iyi fikir. Onlara küçük kılıflar takmak mutfağınıza sıcacık bir hava katacaktır.

Eski dolapları boyayarak mutfağınıza renk katabilirsiniz.

Bizim kültürümüzde hala çok yaygın olmasada, ben açık mutfakları çok seviyorum. Tabureler ve lambaların renklerindeki bütünlük çok hoş. Peki, sizin renkleriniz hangisi?

Uçuk, pastel renklerle, birbirinden farklı şirin sandalyelerle mutfağa daha karakteristik bir hava verebilirsiniz.

Eski fanyanslarınızı, duvarlarınızı değişik dekorlarla yenileyebilir. Mutfağın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Masanızın üstüne yemekle ilgili yazılar boyayarak veya yapıştırarak ona yepyeni bir hava kazandırabilirsiniz.

Eski bir masayı renklendirerek ve boy boy yastıklarla masanızın rengini tamamlayarak şirin bir yemek köşesi ouşturabilirsiniz.

Kenara yerleştireceğiniz bir servis masası hem elinizin altından bir çok eşyayı kaldıracak, hem de mutfağa hoş bir hava katacaktır.

Ve herzaman olduğu gibi duvarlarımızdan tabloları, masalarımızdan çiçekleri eksik etmiyoruz. Keyifle yemekler pişireceğiniz, zevkli sohbetler yapacağınız, güzel mutfak günleri dilerim. 🙂

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dolabı Modelleri başlıklı makalemizde mutfak dolabı modelleri ve mutfak dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir