Mermer Mutfak Tezgahları Yeniden Kullanılmaya Başlandı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:28

Çok eskilerde kalan,artık yeni evlerde göremediğimiz, mermer tezgahlar 2014 yılı itibariyle yükselişe geçecek. 2014 yılı mutfaklarda renkler kadar mermer de moda.

Bizde mermer tezgahları unutanlar için hatırlatmak istedik. Mermer, mutfaklarda nasıl kullanılabilir. Görsel olarak nasıl görünür beraber bakalım ve mermer tezgahları hatırlatalım istedik.

Modern dekorasyon anlayışı ile mermer tezgahlar terkedilse de mermer tezgahlar hem klasik mutfaklar için hem de çağdaş mutfaklar aslında en iyi malzemedir. Mermerin kendine has ağır duruşu, lüksü ve zerafeti çağrıştırır.

Mermerlerin muhtelif renkleri var olsa da en gözde olanları kesinlikle ak renklerde olanları oluyor. Mermer mutfak tezgahları hangi renkte tercih edilirse edilsin, bulundukları ortama şıklığın yanı dizi birazda drama ekleyerek daha çarpıcı görsellik katabiliyor.

Mermer tezgahların dezavantajına değinecek olursak, temizlikleri biraz zordur. Limon gibi bazı malzemeler mermer tezgahlar üzerinde kullanılırken oldukça dikkat etmek gerekir.

Mermer tezgahlı mutfak örneklerini görmek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mermer Mutfak Tezgahları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Siyah Renklerden Oluşan Mutfak Dekorasyonu başlıklı makalemizde kırmızı siyah mutfak, mutfak ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir