En Şık Kilim Ofis Takım Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:09

Büro dekorasyonuna ehemmiyet veren şahıslar için harbiden abiye büro takımları Kilim doğrulusunda nihai teknoloji ile üretilmekte ve müşterilerin beğenisine hassaslıkla sunulmaktadır.

Epsilon Ofis Takımı

Kilim büro takımı çeşitlerinin içerisinde en etkileyici takımlardan bir tanesi olan epsilon, tamamiyle nitelik standartları kapsamında üretilerek ofisleri renklendirmektedir.
Özellikle her tarzdan büroya hitap edebilen ve ahenklilik gösterebilen tek yapısı olması nedeniyle çokça seçenek edilmekte olan bu grup güzel tek şeklinde değişik aksesuarlar ile de kullanıldığında bürolarda defa ayrı tek hava yakalanmasına bölge hazırlamaktadır.
Suntalem malzemesinden yapılmakta olan bu grup, dosya dolabı, sehpa, keson, büro masası ve çalışma masasından oluşmaktadır.
Portatif tek yapıya da ayrı olarak bulunduran bu büro takımı ile yanlızca büro sahipleri değil, büroya gelen konuklar de konforun tadını epey çıkartacaktır.

Argento Ofis Takımı

Sacramento meşe ürününden yapılmakta olan tek farklı abiye Kilim büro takımı da argento büro takımıdır.
Cam özelliğinde olan ve epey kalifiye tek üründen yapılmış olan bu büro takımı, ofisinde tarzını yansıtmak isteyen şahıslar için geliştirilmiş tek ürün olarak değerlendirilebilir.
Pek değişik renk opsiyonu tespit edilen bu grup ile şahıslar tarzlarına ve ofislerine en fazla yakışacak olan rengi seçerek bürolarında çalışmanıntadını en ciddi ölçüde yaşayacaklarıdır.
Ana malzemelerin kalitesinin yanı sıra bağlantı elemanlarının da epey kalifiye malzemeden ve hassaslıkla yapıldığı bu büro takımı kişilerin uzun eneler süresince zevkle kullanabileceği kimi olarak değerlendirilmektedir.
Son derece çağdaş tek görünüşe bulunduran argento büro takımı, çağdaş bürolar ile defa hoş tek görüntü meydana çıkarırken, classic bürolarda kullanılmasıyla da değişik tarzların harmanlanmasına ve böylece meydana görkemli mekânların çıkmasına epey imkan karşılamaktadır.

En Şık Kilim Ofis Takım Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Lazzoni Ofis Takım Modelleri başlıklı makalemizde lazzoni, lazzoni ofis takımları ve ofis dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir