Ev Ofis Çalışma Alanları Tasarım Örnekleri 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:49

Eviniz için en yaratıcı ve esin alacağınız home büro çalışma ortamıdekorasyon modellerini sizler için bir araya getirdik.
Evde ek olarak yapabileceğiniz fikirleri beslemek için, yaratıcı günlük çalışma hayatınız için çalışma alanlarını birçok çeşitte dekore edebilirsiniz.
Evinizde yedek odanın bir köşesini ya da tamamını işinize ve tarzınıza göre dekore edebilirsiniz.Monoton bir çalışma masasını unutun, harbidendemek isteyenler için ciddi, çağdaş ve yaratıcı çalışma alanları size işinizde daha fazla esin verecektir.

Bu ev duvar kağıdı resimi ile, mükemmel bir çalışma ortamı dekorasyonu konuşturuyor.
Evinizin yanlızca görüntü ve boyutlarını yükleyerek ve kişiselleştirilmiş bir yazı ile sizde bu hizmeti yayınlayan çoğu çevrimiçi şirket bulabilirsiniz tarzınıza göre bir duvar kağıdı siparişi verebilirsiniz..
Duvar kağıdına makul bir iskemle ile masa lambası mükemmel bir kombinasyon meydana getiriyor.Hasır biçimi puflar ve mobilya renginin uyumu çalışma odasında ahenkli bir bütünlük sağlıyor.

İlk bakışta bu ev büro kısmı devasa bir boşluk gibi gözüküyor, fakat biz masanın arkasında görünümünü gördüğünüzde bu odada gösterişsiz birebatı olduğunu ve devasa boy ölçekli havai çift sarkan ışıkları meydanaçıkıyor.
Bu tabir parçalar odalarda kullanıldığında odaya genişlik hissi verir.
Bu göz ardı ettiğimiz ayrıntı odanın herhangi bir odasında zenginlik hissi elde etmek devasa bir emare.
Eğer hanenizde boş bir odayoksa, o vakit bir müştemilat odasını devasabir home büro kısmı yapabilirsiniz.Böyle bir masa ile bir bahçe masası dagerçekleşir ve bir iskemle olabilir.Elinizdeki başka sahip olunan mobilya parçaları ile de çalışama odanızı dekorasyonunda kullanabilmeniz mümkün.
Bu olağanüstü masa planımı ihtiyacınıza bağlı olarak, çoklu misyon yaparya da defa kullanıcılar için harika bir tercih olurdu.
Ayrıca masanın kimi başka noktaları bilgisayar çalışmaları için dekullanmak mümkün.
Odada vurgu rengi kırmızı renk gibi gözüküyor.Açık renk mobilyaya kırmızı defa yakışmış.
Özellikle parlak renkler odayı henüz çağdaş yapıyor, hardal rengi mobilya ise doğallık hissi uyandırıyor.

Ev Ofis Çalışma Alanları Tasarım Örnekleri 2018 Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Küçük Home Ofis Tasarımı İçin En Güzel 10 fikir başlıklı makalemizde home ofis, home ofis fikirleri ve ofis dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir