Ofis Koltuğunuz Güzel ve Kullanışlı Olsun

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:07

Çalışanlar olarak günümüzün devasa tek bölümünü iş ortamında geçirmekteyiz, hal bu tür olunca çalışma alanımızı henüz konforlu ve sıhhatli tek şekle getirmek hem bizim hemde konuklarımız için devasa ehemmiyet arz etmekte.

Çalışma Ortamınız Sizi Yansıtır

Iş yaşamı daha fazla büro içerisinde geride bıraktığımız çalışanlar ofislerinin tertibi, düzeni, hijyenikliği ve görselliğinin hem kendisi çalışma konforu için hemde misafirleri için ne kadar ehemmiyetli olduğunun kesinlikle farkındalar.
Fakat esas farkın dalık sıhhatli tek iş hayatı ve sosyal hayat için doğru oturma pozisyonu gerçekleştiren ve ferah çalışma olanağı yayınlayan büro koltuk seçimidir.

Ofis Koltuğu Seçimi

Her ne kadar büro içi görsellik konularından bahsetsek dahi, asal ele almamız lüzumlenen mevzu doğru büro koltuğu seçimi olması gereklidir.
Fizik Rehabilitasyon ve Tedavi Eksperleri, uygunsuz büro koltuklarının ciddi boyun, sırt, omuz ya da bel ağrılarına sebep olduğuna ilgi çekiyor.
Fakat genellikle hepimizin sıklıkla yaptığı eksiklikleri ürün seçimi yapar iken maliyet merkezli düşünüp nitelik, işçilik ve uzun süreli kullanım gibi ehemmiyetli faktörleri ikinci tasarıya atmamız oluyor.

Ofis Koltuğu Seçiminde Önemli Kriterler

  • Malzeme Kalitesi
  • İşçilik Kalitesi
  • Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı
  • Ergonomi
  • Tasarım
  • Fiyat/Performans

Hayalinizdeki Ofis Koltuğu Bir Tık Uzakta

Mobilya Noktası, 5 senedir büro koltuğu üretimi yapmış yapımcı firmanın, ürünlerini web üstünden alabilmek isteyen tüketiciler için görev verilen çevrimiçi satış mağazasıdır.
Müşteri memnuniyeti merkezli yaklaşımları sonucunda tüketicilerine kalifiye ürünleri makul maliyetli olarak sunmaktalar.
Ofis koltuklarını kendisi atölyelerinde yapan firma, dolaysız üreticiden ürün almanın avantajını tüketicilerine sunmaktadır.
Ofis koltukları yanı sıra, Büro mobilyaları, cafe sandalyeleri, cafe masaları gibi ürünleri de en ucuz fiyatlara alabileceğiniz nadir adreslerden biri durumundalar.
Sizlerde tek lâhza evvel ürünleri incelemek ve mukayese inşa etmek için internet sitelerini inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı malumat alabilmek ve iletişime geçmek için firmanın etkileşim verilerine bu urlden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca çalışma saatleri içinde sitede tespit edilen çevrimiçi takviye sistemi birçok sual ve talebinize cevap vermektedir.
Sağlıklı günleriniz ve etkin iş hayatınız olması temennimiz ile, sağlıcakla kalın.

 

Bir önceki yazımız olan Google Tokyo Ofis Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde google tokyo ve ofis dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir