El Emeği Örgü Patik Modelleri
admin 1 sene önce Bayan Örgü

Örgü örmeye karşı bir yeteneğiniz varsa ve patik modelleri bilhassa örmekten keyif aldığınız modeller arasında yer alıyorsa bu yazımızı kesinlikle es geçmemelisiniz. Özellikle kış aylarının en popüler aksesuarlarından olan el örgüsü patikleri, ister kendiniz giyebilir, isterseniz çocuklarınız, akrabalarınız ve arkadaşlarınıza armağan edip onları sevindirebilirsiniz. El emeği göz nuru ile meydana getirilen bu hediyeler herkesi memnun edecektir.

Muhteşem Patik Modelleri

Hem pratik hem de şık patikler örmeyi istek ediyorsanız galerimizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz. Her yaşa ve her zevke hitap eden bu modeller arasından mutlaka sizin de
beğendikleriniz ve örmek için can atacaklarınız çıkacaktır.

Çiçekli Patik

orgu-patik-modelleri-1

Adeta yazlık pabuç havası bulunan bu harika patiği kalın ip kullanarak dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Yine kalın ve renkli ipler kullanarak yapacağınız çiçek modellerinizi
patiğinizin üstüne dikmeniz ortaya böylesine harika bir model çıkması için yeterli olacaktır. Bu patikleri ayağınızda gören arkadaşlarınız sizi fazla kıskanacak!

Patik Modeli

orgu-patik-modelleri-2

Ayak bileğine kadar kapalı olan bu patikler sayesinde ayaklarınız hiç üşümeyecek. Adeta botmuş gibi duran bu patikleri kendi zevkinize müsait bir renkte kalın ip kullanarak kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz.

Hardal Sarısı Patik

orgu-patik-modelleri-3

Rengiyle olduğu kadar deseniyle de dikkat çeken bu patiklere fiyonklar ayrı bir güzellik katmış. Yapılışı oldukça basit olan bu modele çevrenizdeki herkes bayılacak.

Tüylü Patik

orgu-patik-modelleri-4

Kim böyle bir patiğe karşı koyabilir ki? Özellikle şıklığına düşkün olan kadınlar bu patikleri ayaklarından çıkartmak istemeyecekler. Bu patiği örmeye başlamadan evvel satın alacağınız ipler konusunda dikkatli olmalısınız.

Bahar Havası

orgu-patik-modelleri-5

Görselimizdeki gibi bir patiği sadece kış aylarında değil rahatlıkla bahar aylarında da kullanabilirsiniz. Bu patik üzerine dikilen çiçekler sayesinde son radde göz kamaştırıcı bir model olmayı başarmış. Ergenlik çağında bir kızınız varsa bu patikleri ona armağan etmeniz mutluluktan havalara uçmasını sağlamak için yeterli olacaktır.

Değişik Bir Patik Fikri

orgu-patik-modelleri-6

Klasik patik modellerinden farklı model örmek istiyorum diyorsanız bu model tam size göre. Kalın ipler kullanılarak yapılan bu modeli fazla kısa bir süre içinde bitirmeniz mümkün. Bu patikleri ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.