Fıstıklı Bebek Battaniye Motifi Nasıl Yapılır? Türkçe Anlatım Videolu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:33

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalar,minimum benim kadar defa seveceğinizi düşündüğüm bu 2018 yeni bebek battaniyesi modellerinden olan ve allahın izniyle zevkle ördükten sonra etrafınızda görenlerinde defa sevip örneğini isteyeceğini düşündüğüm bu Fıstıklı Bebek Battaniye Motifi Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Tamamen Battaniye Örneklerinden olan ve tığ işi bilenlerin basitçe yapabileceğini ön görü ettiğim bu Kullanımı kolay Bebek Battaniyesi Modelini umarım sizlerde basitçe yapabilirsiniz, ellerinize sıhhat.
Kısa bir vakit önce sitemizde yayınladığımız başka bir 2018-2019 Bebek Battaniyesi Örneklerinden olan ve bitirdikten ardından evinize de renk katacak olan bu Selanik Bombeler Bebek Battaniyesi Örgü Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Fıstıklı Bebek Battaniye Motifi Yapımı Videosu

 

Bir önceki yazımız olan TIĞ İŞİ BEBEK ELBİSE MODELİ NASIL YAPILIR? VİDEOLU ANLATIMLI başlıklı makalemizde bebek örgü ve tığ işi bebek elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir