Yelpaze Modeli Bebek Patik Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 21:52

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol verimligünler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, benim defa sevdiğim bu 2019 bebek patik örneklerinden olan ve tecrübeme dayanarak adamakıllıyaptığınızdan ardından yavrularınızın ayaklarına defa yakışacak olan bu Yelpaze Modeli Bebek Patiği Yapımını paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Elif Hanımın her vakit bulunduğu gibi hassaslıkladerlediği ve bizlerinde öğrenmesi için ayrıntılı şeklinde anlattığı bu tığ işi yelpaze bebek patik modelini umarım sizlerde basitçe yapabilirsiniz, ellerinize sıhhat.
Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Bebek Patikleri 2018 çeşitlerinden olan ve göze de defa hoş gelen bu İncili Kız Bebek Patik Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Yelpaze Modeli Bebek Patik Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

 

Bir önceki yazımız olan Fıstıklı Bebek Battaniye Motifi Nasıl Yapılır? Türkçe Anlatım Videolu başlıklı makalemizde battaniye motifi ve bebek örgü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir