Adım Adım Tığ İşi Elbise Nasıl Yapılır?
admin 1 sene önce Çocuk Örgü

Selamlar, sitemize hoş geldiniz.
Daha evvel tığ işi giysi giysi denediniz mi bilmem? Fakat meraklıları epeyçok.
Bizde sizlere ismim ismim tığ işi giysi yapımı konusunu paylaşmak istedik.
bu giysiler giyenleri sanki bir kuğu gibi gösteren defa zarif giysilerdir.
Bizde sizler için ismim ismim tığ işi giysi modellerinin sebep yapıldığını şemalar ışığıında anlatmak istiyoruz.
Özellikle yaz sıcaklarının kendisini gösterdiği şu zamanlarda hem kendiniz için hemde çocuklarınız kızalarınız için kullanmak emeliyle tığ işi giysi desenleri incelemeye başlamışsınızdır.

kız çocukları için örgü elbise modelleri

Bilirsiniz anneler bayılırlar çocuklarını giydirip süslemeye. Kendi çocukluğunuzu hatırlayın belki anneanneniz belki babaanneniz ya da anneniz sizi ne güzel elbiseler örmüştü. Çekilen fotoğraflar her şeyin kanıtı ya da sandıklardan çıkarılan anılar. Annemizin yolunu takip edip çocuklarımıza örgü örmeyecek miyiz? Tabi ki öreceğiz. İpimiz, şişimiz hazır.

Örgü deyince aklımıza nedense hep kışın giyilen bir şey gibi gelir ama uygun ip ve modelle yazın da giyilebilir çok hoş modeller üretebilirsiniz. Hanımlar 7 yaşında da 77 yaşında da renkli şeyler sevdiğinden kız çocuklarını da renkli giydirmeyi seviyorlar. O yüzden bizde sizlere sık sık çocuk örgü elbise modelleri paylaşmaya gayret ediyoruz.

tığ işi elbise modelleri

Kız çocuklar için cıvıl cıvıl renklerde ve modellerde bir sürü örgü çocuk elbise modelleri mevcut. Kız çocuklar için örgü elbise modelleri çok şirin modellerde olduğu gibi şık tasarımlarda da kendini gösterebilir.

Malum önümüz yaz kız çocuklarımız için basit motifler örüp onları birleştirdiğiniz üzerlerine iki askı koyduğunuz modellerle şahaneler yaratabilirsiniz. Askılara, motiflerin üstüne küçük çiçekler de örebilirsiniz çocuklar çiçekler bayılır. Deneyin çocukları sevindirin.

 

Peki sıcaklar iyice bastırdığında mağaza mağaza dolaşmak, üstelik de ya aradığınız giysiyi bulamamak yada yakasına iliştirilmiş yaftanınmağazadan hatıranda çıkmanıza sebebiyet vermesi ne kadar mantıklı sizce? Tecrübelerime dayanarak söylüyorum epey sinir bozucu bir durum… ayrı olarak “ah keşke imkanım olsa da yada sebep yapıldığını bilsem de kendim tasarlasam şu elbiseyi” diyenlerin de çoğunlukta olduğunu biliyoruz.
Bunun için elimizden geldiği kadar hem videolu hemde resimli yapılışhususları paylaşmaya çaba ediyoruz.
Aslında örgü işleri o kadar da zor bir iş olmasa lüzum.
İşte bizde sitemizde birbirinden güzel tığ işi bebek giysisi yapılışı konularını ismim ismim sizlerle paylaşıyoruz.
İşte, yanda görmüş olduğunuz tığ işi gösterişli giysi modelinin de heradımı ismim ismim şematize edilmiştir.
Bu sayede sizlerde bundan sonra o bayıldığınız elbiselerinin aynısınıkendiniz tasarlayarak ister uzun modellerini gece giysisi olarak ister kısa modellerini günlük yaşantınızda da bir babet yada spor ayakkabı ile tamamlayarak kullanabilmeniz mümkün.

cocuk-elbiseleri-modelleri

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.