Çiçek Motiflerinden Çocuk Yeleği Nasıl Yapılır?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 04:31

Sevgili anneler, küçücük kızlarınıza çiçek motiflerinden çocuk yeleği yapımı konumuz ile kızınıza yelek ve giysi inşa etmeyi tecrübe etmek ister misiniz ? Eeğer denemediyseniz sizin içersinde mükemmel bir deneyimve prensesleriniz içersinde güzel bir armağan niteliğinde olabilir diye düşünüyoruz.
o vakit hadi başlayalım.Öncelikle yukarıdaki resimde sizler içersindepaylaştığımız beyaz çiçeklerden ilham alınarak örülen çocuk yeleğini kendisi kızınızın üstünde bir hayal etmenizi istiyorum.

kolay yelek yapımı

Sizde bu güzel yelekleri değişik renk ve desenlerde tasarlayabilmekiçersinde tek yapmanız lüzumlenen resmin üstüne tıklayarak aşamalarını dikkatli bir şeklinde incelemek, zira çiçek motiflerinden çocuk yeleği yapımına ait bu modeli sizler içersinde kalifiye olarak seçerek mertebemertebe sebep yapıldığını göstermiş bulunmaktayız.
Bu şeklinde yanlızca yelek inşa etmeyi değil henüz birçok örgü işinin de üstesinden geleceğinize eminiz.
Böylece yazlık ve kışlık iplikler ile ufak hanımlara yakışır hem de renk ve model seçiminde onların da fikrini alarak dilediğiniz bütün örgü işlerini yapabileceksiniz.
Ayrıca örgü işi boş zamanlarınızı hem değerlendirip, hatta dilediğiniztakdirde bunu bir ek hâsılat durumuna getirebileceğiniz keyifli bir işleme sanatıdır.
Çocuklar içersinde paylaşımda bulunduğumuz sayfamızdaki başkamodellerimize de bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Ben bunu yapamam demeyin, hiç mütevazı olmaya lüzum yok.
Biz kadınlar istersek her şeyin üstesinden gelebilecek kadar asil vekuvvetli varlıklarız dır.

Çiçek Motiflerinden Çocuk Yeleği Nasıl Yapılır? Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Anne Kız Örgü Elbise Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde anne elbise, anne kız örme elbise ve çocuk örgü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir