Örgü Çoçuk Elbiseleri – Kız Çocuklarına Özel
admin 1 sene önce Çocuk Örgü

Miniklerimiz için çocuk örgü giysileri desenleri ile şık ve çağdaş manzarayakalamak olasıdır.
Genellikle kız çocuklarına değişik bir hava katmak emeliyle geliştirilmişolan örgü çocuk giysileri için değişik model ve desen seçenekleri akilanebir seçimdir.
Hem çocuk hemde bebek örgü giysi modelleri; esasen defa güzel olan kız çocuklarını henüz güzel, hanımefendi ve tatlı göstermek için iyi bir seçenektir.
Büyük bir sevgi, sevinç katılarak örülmekte olan bebek örgü giysidesenleri, kız bebekleri için ayrı bir şıklık ve şirinlik katacaktır ve iyi birarmağan opsiyonu sayılmaktadır.

el örgüsü elbise modelleri

Konumuzda paylaşmayı düşünüyorum. el örgüsü giysi desenleri içinderahatlıkla yapabileceğiniz çoğu model sizi bekliyor.
Bir düğüne giderken ya da bir bayram ziyaretinde en ehemmiyetli ve en güzel duran kıyafet, özelliklede bebeklerde, mutlaka elbisedir.
Özellikle de şirin mi şirin bebeklerin üstüne epey yakışacak olan bu modeller sizlerin de hoşuna gidecek türden.
El örgüsü giysi desenleri her vakit için satılan bişi değil ve satılsa dahiepey pahalı oluyor, durumuyla bir emek bulunduğu için.
Bu yüzden yapma defa henüz basit olacaktır.
El örgüsü bebek giysileri bu sebepten herkes doğrulusunda seçenekediliyor, hem güzel oluşu sebebinden hatta güzel durduğu için.
Bebek giysi desenleri örgü ile defa henüz eğlenceli bir müddetçe giriyor.
Hem yapar iken defa neşeli oluyorsunuz, zira emek veriyorsunuz hatta bir şeyleri becerebilmenin gururunu taşıyorsunuz ki bu en ehemmiyetlibölümü.
Sayfamızı ziyaret eden gönülleriniz, elleriniz efkar görmesin hanımlar ? Bu günkü paylaşımımız örgü çocuk giysileri üstüne.
Çocuk kıyafetleri ne hikmetse yetişkinlerin kıyafetlerinden defa henüzpahalı oluyor.
Şu anda bu yazıyı okuyan annelerin “gerçekten de öyle, tam manasıylaateş pahası” dediğini duyar gibiyim.
Yaz aylarında yazlık kıyafetler, mayolar vs.

örgü çocuk elbiseleri

İyi de tüm bu kıyafetlerin tamamını değilse de bir kısmını kendimiz de yapamaz mıyız? Elbette ki yaparız. Biz ne istedik de yapamadık bu güne kadar öyle değil mi? Örneğin çocuk örgü elbiseler… Örgü örmek sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda boş zamanlarını değerlendirip stres atmak için de yapan kadınlar ve hatta erkekler bile var. O zaman bunu neden avantaja çevirmeyelim ki? Örgü ören hatunlar ise bu işi artık ticarete dökme noktasına kadar gelerek kendilerini inanılmaz derecede geliştirmişlerdir. Her neyse konumuz şu anda yanda paylaştığımız örgü çocuk elbiseler. Bu elbiseleri sizler de yapabilirsiniz can anneler. Hem de istediğiniz her modelde, her renkte üstelik de maliyeti yok denecek kadar az. Örgü elbiseler özellikle de kış aylarının vazgeçilmezi olduğunu da hesap edersek bence bu işe başlamanın da tam zamanı. Hadi öyle ise hepimize kolay gelsin ?

Çocuk örgü elbise modelleri

Örgü çocuk elbiseleri diğer modellerden biraz daha fazla detaylı olduğu için haliyle çok daha fazla vakit harcıyorsunuz ama daha sonra bebeğinize giydirdiğiniz zaman ne kadar hoş durduğunu da görüyorsunuz.

Eğer sizlerde çocuğunuza elbise örmek istiyorsanız, onların sevdiği veya hoşlarına gidecek olan modellerden örmenizi tercih ederiz. Her ne kadar bizler kendimiz örüyor olsak bile, giyecek olan onlar olduğu için, çocuklarımızın tercihi çok daha önemli oluyor. Çocuklar için örgü modellerihakkında bilgi alırsanız, çok daha iyi anlayacaksınız.

Örneğin; güzel bir doğum günü hediyesi ya da yapmış olduğu bir işte göstermiş olduğu çabayı taçlandırmak için bu örgü elbise oldukça anlamlıdır.Annelerimizin örmüş olduğu bu örgü elbise modelleri, ülke sınırları dışında da adını duyurarak haklı bir gurur yaratmıştır.

Bu durumu fırsat bilen girişimci ve işletmeciler de bayanları teşvik etmek amacıyla çeşitli krediler sunmuş ve belirli ücret karşılığında bebek örgü elbiseleri çıkarmalarını istemiştir. Bu teklifi kabul eden bayanların sayıları git gide artmakta ve bayanlar kendi ayakları üzerinde durarak gelişen ekonomide yer almak ve kazanmak maksadıyla emeklerini/yeteneklerini paraya çevirmiştir.

Hem sevdikleri işleri yapmakta olup hem de para kazanmışlardır. İç açıcı tasarımların ortaya çıkmasıyla birlikte mağazaların müşteri kitlesi artmış ve özellikle çocukları için el emeği ürün arayan anneler için seçenekler oluşmuştur. Fiyat seçeneklerinin de oldukça uygun olduğu bu çocuk örgü elbiseleri modelleri için kullanılan ipin organik olmasından mütevellit sağlığa da hiçbir zararı olmadığı aşikardır.

Çocuklarınız için kendiniz örgü çocuk elbiseleri tasarlayabilirsiniz ! Sizlerin de bildiği gibi giyim sektörü günden günde pahalılaşıyor hanımlar. Hele çocuk örgüleri oldukça pahalı. Biz de sizler için çocuk örgü modelleriderledik, web sayfamızda sizlere sunuyoruz. Birbirinden güzel el örgüsü elbise modelleri bulabileceğiniz bu yazıda çok kolay modeller bulabilirsiniz. Peki, örgü ile hangi kıyafetler yapılabilir? Kız çocukları için birbirinden güzel etekler örebilirsiniz.

örgü çoçuk elbiseleri

Örgü etek ve giysi modellerini de sayfanın aşağısında görebilmeniz olası.
Bunların yanında, hem kızlar hatta erkekler için örgü çocuk yelekdesenleri görsellerine göz atabilirsiniz.
Hatta örgü ile ufak çocuklar için pantolon bile yapabilirsiniz! Galiba entanınmış olan yelektir fakat siz sınırlarınızı aşarak defa henüz güzel şeyler üretebilirsiniz hanımlar.
Örgülerinizi de tığ ile gerçekleştireceğiniz desenlerle süsleyebilirsiniz.
Mesela kız çocuğu yeleği örüp, üzerine tığ işi çiçekler dikebilirsiniz.
Bebekler için de örgü ile yapılacak o kadar tatlı şeyler var ki… Küçücüksüveterler, yelekler… Hem de isterseniz tulum bile örebilirsiniz.
Renk tercihine ileriki olursak, çocuk kıyafetleri için her daim işlek renkler seçmekte yarar var.
Koyu renklerle çocukları boğmamak lazımdır.
Bu nedenle kara, kahverengi, bordo gibi renkleri ana renk olarak kullanmamanızı tavsiye ederiz.
Mesela krem rengi bir yelek görüp de çiçeklerini bordo yaparak yeleği süsleyebilirsiniz.
Ağırlık olarak soft renkler seçenek etmelisiniz.
Krem rengi, süt sarısı, bebek mavisi, toz pembe, lila gibi.
Hanımlar sitemi takip etmeye devam edin.
Sizler için her sabah yep yeni konular paylaşmaya devam edeceğim.

Örgü Çoçuk Elbiseleri – Kız Çocuklarına Özel Resim Galerisi

bebek-elbiseleri-orgu-1

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

reklam
Son Yorumlar
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model
admin
Merhaba Burçak Hanım maalesef biz sadece fikir verme açısından paylaşımlar yapıyoruz fiyat konusunda herhangi bir şey diyemeyeceğim.İyi Günler
Burçak Muğlalı
Merhaba bu yukarıdaki çalışma masası için fiyat alabilir miyim sandalyeler hariç olarak Ve bir de ölçüler nedir acaba?
Popüler
Son Yorumlar
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model