3D Karden Adam Lif Örneği (Video Anlatımı İçinde)

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:23

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu Rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan tek parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol verimli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa tığ işi 3d lif desenleri 2019 tipleri severlerin mutlaka fakat mutlaka kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki bitirdiğinizden ardından banyonuza renk katacak olan bu 3D Kardan Erkek Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Sibelle Örgü Liflerine harbiden defa fakat defa yakışır olan ve dilerseniz de çeyizlik lifler niyetine yapabileceğiniz bu 3D Lif Modeliniumarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa tek vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka tek 2019 Banyo Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde defa beğendiklerini bahsettiği bu 3D Küp Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

3D Karden Adam Lif Örneği (Video Anlatımı İçinde) -1-

3D Karden Adam Lif Örneği (Video Anlatımı İçinde) -2-

 

Bir önceki yazımız olan 2019 Ayıcık Kese Lif Çeşidi Nasıl Yapılır? (Video Anlatımı İçinde) başlıklı makalemizde 2019 lifleri, ayıcık lif ve kese hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir