Kare ve Kolay Lif Örneği

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:57

Yurt ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa basit kare lif örnekleri 2019 tipleriarayanların kesinlikle fakat kesinlikle kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve allahın izniyle sizlerin de bitirdikten ardından banyonuza renk katacak olan bu Kare Örnekli Basit Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tam manasıyla Yeni Örgü Günlüğüm Liflerine harbiden defa fakat defa yakışır olan ve tığ işi liflerinin olmazsa olmazlarından olan ve göze dedefa şık gelen bu Kolay Kare Lif Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, emeklerinize sıhhat kızlar.
Hatırlayacağınız emeliyle kısa bir vakit evvel sitemize eklediğimiz başka bir Basit Kare Lifleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde ilkzamandan ardından hayranlık duyduğu bu Basit Kare Motifli Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Kare ve Kolay Lif Örneği Video Anlatımı

Bir önceki yazımız olan Parmak Geçmeli Lif Örneği başlıklı makalemizde lif çeşitleri, lif modelleri ve parmak lif modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir