Uzmanlar Hijyen için Banyo Lifi Tavsiye Ediyor

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:30

Cildinizin renginin solduğunu, ter kokusunun arttığını, hasta olmadığınızdurumda dahi yüzünüzün renginin solduğunu düşünüyorsanız, çözümüepey kolay.

Genel olarak sıhhat problemleriniz bulunmadığı durumda vücudunuzda renk değişimi olduğunu, cildinizin renginin giderek solduğunu bununlabu arada ter kokusunun da vücudunuz da arttığını düşünüyorsanızkesinlikle banyo lifi çözümünü tecrübe edinin.

Banyo lifi, sabun eşliğinde kullanıldığında deri üstünde tespit edilen ölü deri ve kirlerin kaldırılıp temizlenmesini karşılamaktadır.
Bu sayede ter kokularından ve cildinizin renginin solmalarından kurtulabileceğiniz harika bir çözüm oluyor.

Uzmanlar, fertlerin duş ya da banyo yapar iken kesinlikle banyo liflerini kullanmasını öneriyorlar.
Çünkü lifin üstünde tespit edilen pamuksu ve sert tüyler deri gözeneklerinde tespit edilen lekeleri ve pislikleri yerinden oynatıp, çıkarmaktadır.
Bu da cildinizin soluk almasını sağlamakla birlikte cildinizin renginin açılmasına, güzelleşmesin ve ter gibi kötü kokuların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Deri üstünde uygulanan incelemelerde, tabii yöntemler ile taşınan tozlar, kirler deri yüzeyine yapıştıktan belirli bir müddet ardından deri içindetutunmaya ve zaman içinde sertleşmeye başlıyor.
Bu yapı vasıtası ile derinin rengi solmaya ve kötü kokuların da meydana gelmesine sebep veriyor.
Bu gibi haller da deri üstünde tespit edilen bu kötü birikimlerin hijyenik hale getirilmesi gerekmektedir.
Bir defa kozmetik firması, bu yapışan toz ve kirin deri üstünden atılması için kimyevi ya da karışımlar hazırlasa da en organik çözüm olan banyo lifini kullanmak henüz yararlıdır.

Vücudunuza ecnebi madde katmadan tabii yöntemler ile ter kokularının ve tozların deri üstünden çıkarılmasını istiyorsak kesinlikle banyo lifi kullanmasınız.

Bir önceki yazımız olan Güllü Banyo Lifi Modeli Anlatımı İçinde başlıklı makalemizde güllü lif modeli, lif modelleri ve lif örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir