Oturma Odası Ayna Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:30

Tabloların ve tabakların haricinde aynaları da duvarlarınızı dekore etmede kullanabilirsiniz. İşte size oturma odalarınızda aynaları nasıl kullanabileceğinize dair birkaç fikir: İkiz aynalar salonda çok şık duruyor. Özellikle şamdan mumlukların yansımasıyla daha da görkemli görünüyor.

Bir ikiz ayna modeli daha. İkiz abajurlar ve kanepelerle salonda çok hoş bir simetri oluşturulmuş.

Özellikle küçük evlerde ayna kullanımı hem eve bir derinlik katıyor, hem de ışığı yansıttığından dolayı eve ferah, aydınlık bir hava veriyor.

Şömine ya da kanepelerin üzerine de aynaları asabilirsiniz. Burada aynalar bir sanat eseri görünümünde duracaklardır. Ayrıca önüne dekoratif objeler koyarak aynadan yansımalarıyla odaya daha da canlılık katabilirsiniz.

Aynaları illaki duvara asmanız şart değil. Burada olduğu gibi duvara da dayayabilirsiniz. Özellikle küçük evlerde bu şekilde daha ferah ve geniş görünüm elde edebilirsiniz.

Aynalarınızı çeşitli tablolar veya hat yazıları gibi sanat eserleri ile tamamlayabilirsiniz. İşe abajurları da katınca çok kibar ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kelly Proxmire’ın dekore ettiği bu odada ayna ve tablolar, kahve duvar üstünde çok hoş görünüyor.

Eski aynaları toplayıp bir duvarınızı aynalara ayırmak da çok hoş bir fikir. Farklı yansımalarla odanıza neşe katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rahat Köşem başlıklı makalemizde berjer modelleri, köşe ve köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir