Renkli Oturma Odası Tasarım Örnekleri
admin 12 ay önce Oturma Odası

Oturma odası dekorasyonları yeni bir ev dekore edilirken en çok üstünedüşünülmesi lüzumlenen alandır.
Bu odayı dekore eder iken renkli oturma odası dekorasyonu mu inşa etmek istersiniz yok ise hiç riziko almadan henüz tabii ve yalın renkler miseçenek etmek istersiniz hüküm vermeniz gerekli.
Bu noktada hayat tarzınızın, kendisi tarzınız ve zevklerinizle paralel evtipi da meydana getirmek gerekmektedir.
Genel olarak spor bir tarzınız mı var yok ise classic ve ağır kıyafetleri, arabaları ve ev dekorasyonlarını mı seviyorsunuz gibi birçok noktada değerlendirme yapması gerekmektedir.

Oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır?

Oturma odası dekorasyonu, tipi ne olursa olsun belirli bir tasari ışığıındayapılır.
Öncelikle mobilyalar, mobilyaların tipi ile odanın uyumu, renk skalası, duvarların rengi ve onun paralelinde perde modellerine hüküm verilir.
En baştan classic mi spor mu, renkli ve iddilalı mı yok ise henüz nötr renkler de iddiasız yalın bir dizayn mı isteniyor ona hüküm verilir.
Zeminin parke olup olmayacağı veyahut hangi tarzda parkeler ile hazırlanacağına kadar bütün ayrıntılar itina ve ilgi isteyecektir.
Bu hususta en ayrıntılı verilere oturma odası dekorasyonu nasıl yaparızbaşlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

En renkli, en güzel oturma odaları

Her yılın kendine has renk trendleri vardır. Genelde pantone şirketi tarafından belirlenen trend renkler yılın moda ikonları ve markaları tarafından da birebir uygulanır. Bazen var olan renkler üzerinden yapılan değerlendirmelere bazen daha öncesinde hiç görülmemiş olan yeni renkler girer. Aynı zamanda bir zamanlar moda olan renklerin zaman içerisinde unutulmaya başlaması ile o renkleri yeniden moda haline getirmek de bir yöntemdir. Mobilya ve boya şirketleri de bu renk trendlerini çok yakından takip eder, müşterilerine trend renkleri sunar. Renkli bir oturma odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız bu şekilde yılın trend renklerini kullanabileceğiniz gibi modası asla geçmeyecek klasik renkleri de tercih edebilirsiniz. Oturma odası dekorasyonunun dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bu dekorasyonun modern olmasının yanında kullanışlı ve fonksiyonel de olması gerekir. Kullanışlı ve fonksiyonel bir oturma odası çok şık ve tarz bir alandan daha iyi olabilir.

Renkli Oturma Odası Tasarım Örnekleri Resim Galerisi

acik-renkli-oturma-odasi-dekorasyonu-OTgwO

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

reklam
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model
admin
Merhaba Burçak Hanım maalesef biz sadece fikir verme açısından paylaşımlar yapıyoruz fiyat konusunda herhangi bir şey diyemeyeceğim.İyi Günler
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı