Salon – Oturma Odası Dekorasyon Çeşitleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:21

Artık salon ayrı oturma odası ayrı kavramı yavaş yavaş azalmaya başlamakta ve oturma odası ve salon aynı oda olarak kullanılmakta. Eğer sizlerde iki odayı birleştirmek istiyorsanız ya da eviniz ufak diğer seçeneğiniz yoksa bu yazımız sizler için.

Eğer salon ve oturma odası bir arada olacaksa, ne fazla abartılı bir salon, ne de fazla alelade bir oturma odası dekorasyonuna sahip olmamalısınız.

Salon ve oturma odası dekorasyonunu yaparken orta yolu bulmak zorundasınız. Çünkü salonunuz ayrıca sizin günlük kullanacağınız en rahat olması gereken odalardan bir tanesi, bunun yanında birde misafirlerinizi de burada ağırlayacağınız için fazla da kolay olması da fazla hoş olmayacaktır. Dekorcenneti.com olarak bizler de sizler için 15 farklı salon oturma odası bir arada dekorasyon örnekleri topladık. Hepsi farklı tarzlarda ( klasik, modern, retro v.b.) dekorasyona sahip bu örneklerden düşünce sahibi olarak, kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Salon – Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 60 Farklı Siyah Koltuk Çeşitleri başlıklı makalemizde oturma odası ve siyah koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir