Salon ve Oturma Odası Dekorasyonunda Krem Renk Fikri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:20

Krem renk nötr renkler ailesinden, en löp renk tonlarındandır. Her renkle basit kombinlenebilmesi nedeniyle ev dekorasyonunda en fazla tercih edilen renklerden biridir.

Krem rengi en fazla mavi, pembe ve yeşil ile kombinlense de siz dilerseniz fazla farklı bir renk ile birlikte de kullanabilirsiniz. Çünkü krem rengin ahenk göstermediği bir renk neredeyse yoktur.

Krem rengin bir öbür avantajı ise hiç risk taşımayan bir renktir. Duvar ile aksesuarlar ile uyma gibi bir durumla asla karşılaşmazsınız. Bizi devamlı takip eden okuyucularımız eski yazılarımızdan hatırlayacaktır , koltuk seçiminde en mühim nokta duvar renkleri uyumudur. Siz krem renk bir koltuk seçtiğinizde, ahenk konusunda hiç tereddüt yaşamamalısınız.

Biz sizler için krem renk ile yapılan farklı dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek bu dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

Salon ve Oturma Odası Dekorasyonunda Krem Renk Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Enza Mobilya Koltuk Çeşitleri ve Fiyatları Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde enza mobilya, enza mobilya fiyatları ve oturma odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir