Tarz Sahibi Oturma Odası Tasarım Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:58

Tarz sahibi olmak, kendisine has tarzını delegasyon eden kıyafetler giymek, orjinal tasarımlı çantalar kullanmak ve hem de takılar takmaktır.
Bazen yolda yürürken birilerini görürüz, ardından arkasından bakakalırız genellikle bu tür kişiler kendisine has tipi olan değişik kişilerdir.
Eğer siz de bunlardan biriyseniz, evinizi de aynı anda tarz sahibi dekore etmek istiyorsak derhal galerimizi incelemelisiniz.
Dünyanın en tarz sahibi oturma odası dekorasyon örnekleri birlikte sizi bekliyor.
Iskandinav tipi oturma odalarından rustik tarz odalara, classic romantik tarz oturma odalarından, en abiye en renkli çağdaş oturma odalarına, minimalist oturma odalarından lüks ve abiye oturma odalarına, aklınıza gelebilecek bütün tarzlardaki oturma odası dekorasyonlarını galerimizde görebilirsiniz.
Minimalist tarz oturma odası dekorasyonları nihai zamanların en çok alaka gören tarzlarından.
Geometrik desenlerin minimal tarzlarda kullanıldığı, yalın ve abiye mobilyalar ile meydana çıkan bu tür dekorasyonun renkleri genellikle soft renklerdir.
Gri ve tonları, kara ve tonları ile vizon rengi olarak isimlendirilen renkler bu dekorasyon tarzının renkleridir.
Isterseniz siz tabiki işlek renkleri de buna ek edebilirsiniz fakat kalifiye yaptırmadıktan ardından bu tarzın mobilyalarını işlek renklerde bulmak bir miktar zor.
Konforlu ve kullanımı kolay tek oda bu arada huzur dolu, sakinlik dolu da olabilir.
Genel olarak tarz sahibi oda dekorasyonlarında konfor pek çok ön tasarıya çıkmaz.
Eğer siz kullanışlı tek oda istiyorsak bir miktar zorlanabilirsiniz.
Renk tonları dışında bütün detayların ayrı tek itina gerektireceğini unutmamak lazım olur.
Koyu renklerin kullanıldığı ağır dekorasyonlar, başka dekorasyonların yanı sıra en çok tarz sahibi olanlar olarak kabul edilir.
Koyu renk tonlarını dekorasyonda kullanırken defa dikkatli olmak, renk tonlarının dozunu kaçırmamak lazım olur.
Aksi taktirde meydana kapkaranlık bişi çıkabilir.
Bu tarz nötr tonların ön tasarıya çıktığı dekorasyonlarda işlek renkleri araya serpiştirerek dinamizmi yakalayabilirsiniz.
Siyah gri renklerinin hakim bulunduğu tek odada hardal sarısı aksesuarlar, kiremit rengi aksesuarlar harika tek dinamizm oluşturur.

Tarz Sahibi Oturma Odası Tasarım Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Oturma Odası Tasarımı İçin Çeşitli Obje Fikirleri başlıklı makalemizde oturma odası dekorasyon örnekleri ve oturma odası objeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir