Ahşap Kasaları Kullanarak Dekorasyon Yapmak

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:03

Kendin yap tasarımları yönünden gözlemlendiği vakit ellerinizin altındaki birçok ürünün birbirinden değişik neticelerle süsleyici tasarıma dönüşebilme imkanı yer almaktadır.
Özellikle de ahşap kasalarla nihai dönemlerde birbirinden değişik dizayn fikirleri meydana çıkmaktadır.
Hem kolay hatta abiye tek oluşumla biçim alan ahşap kasa dizay netkileşimlerinde, sizler ayrıntıcı ilerlediğini sürece birbirinden değişik ahşap kasa modeline kolaylıkla erişebilirsiniz.
Üstelik parasal yönden da defa çok zahmet altına sokmayacak olan bu kasa desenleri ile ilgili bizler de sizin için fikirler vererek ilerlemek istiyoruz.
Bu sayede henüz net tek dekorasyon ortamı oluşturabilir, evinizdeki ruhsuz ortamı oldukça şaşırtıcı tek etkileşimle şekillendirebilirsiniz.

Ahşap kasalardan raflı sisteme geçiş

Ellerinizin altında tespit edilen 8 ile 10 arasındaki ahşap kasanın birbirine monte edilmesi eşliğinde mükemmel tek rafa sahip olabilirsiniz.
Sadece bir miktar marangozluk ve el yeteneği olan herkesin bu tür kasalar ile neticeye erişme vaziyeti olası olacaktır.

Çocuk odalarına rengarenk raflar kazandırın

Birkaç gelenek ahşap kasanın birleşimi ile çocuklarınızın odalarını henüzkullanımı kolay ve defa henüz sevimli hale dönüştürebilirsiniz.
Üstelik her kasayı da onların hoşuna gidecek renklerle boyayarak değerlendirmeniz olasıdır.

Bahçe dekorasyonunda vazgeçilmez ahşap kasalar

Bahçe dekorasyon mertebelerinde ahşap kasalar olmazsa olmaz.
Özellikle de çiçek saksıları ile eş kıymet tek şeklinde ahşap kasaları bahçelerinizin tasarımlarında değerlendirip uygulayabilirsiniz.

Ahşap kasalarla ıvır zıvır sandıkları

Evinizde kitap, yastık ve daha pek çok yer bulamayan eşya için elinizin altında bulunduracağınız özel bir sandık tasarımı yapabilirsiniz. Üstelik bunun için tek bir kasa bile işinizi görebilir.

Kasalardan askılı raf

İlk bakışta sağlam durmuyor izlenimi veriyor olsa da, ahşap kasaları iple dolayarak duvara monte ettiğiniz zaman, evinizin özellikle de antre bölümleri için çok şık bir raf izlenimi sunabilirsiniz.

Harika bir raf sistemi sadece bir gününüzü alabilir

Her odanın en çok gereksinim duyduğu şey raftır.
Ne kadar raf olursa o kadar dayanıklı neticeler alabileceğimizi dekolaylıkla söyleyebiliriz.
İşte bu yüzden kaynaklı da ahşap kasalarla sıkı tek raf birimi oluşturabilir,mecmua vb cinsten eşyalarınızı da estetik görüntülü raflarınıza monte edebilirsiniz.

Banyo havluları için özel raflar

Ahşap kasalarınızı banyo dekorasyonu içinde özel tasarımlarla değerlendirme şansı bulabilirsiniz. Üstelik beyaz krem tonlarla banyonuzun havasına uygun bir ortam da elde edebilirsiniz.

Evin boş duvarlarını ahşap kasalarla doldurabilirsiniz.

Ahşap kasa dekorasyonlarının ev içinde o kadar varlıklı aşamaları yer almaktadır.
İkili tek ahşap kasa sistemi vasıtası ile sizler külfetsiz tek şeklindeevinizin genel yapısını kuvvetli duruma getirebilirsiniz.

Çalışma masalarınızı ahşap kasalarla oluşturma fikrine ne dersiniz?

Harbiden de ilk bakışta defa zor tek düşünce gibi gelse de, meydana çıkannetice sizlere ‘’iyi ki yapmışım’’ dedirtecek türden olacak.
Bu nedenden de kesinlikle iyi tek çalışma masası etkileşimine erişmeyi denemelisiniz.

Harbiden de ilk bakışta defa zor tek düşünce gibi gelse de, meydana çıkannetice sizlere ‘’iyi ki yapmışım’’ dedirtecek türden olacak.
Bu nedenden de kesinlikle iyi tek çalışma masası etkileşimine erişmeyi denemelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mükemmel Pencere Önü Pratik Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde pencere önü dekorasyon örnekleri ve pratik dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir