Geri Dönüşüm Ev Eşyaları Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:36

Geri dönüşüm fikirleri ve projeleri, yanlızca kağıt ya da cam geri dönüşümlerinden çıkıp bizim gündelik hayatımıza da girmeye başladı.
Bu çok önemli bir konudur, tüketimin aşırı arttığı bu tarihlerde geri dönüşüm fikirleri ile var olan ürünlerden imalat inşa etmek defaehemmiyetlidir.
Yaratıcı geri dönüşüm ev eşyaları fikirleri vasıtası ile epey ekonomik hem de nerdeyse hiç masraf yapmadan oldukça şık, oldukça değişik ürünler yapabilirsiniz.
Eğer henüz devasa çaplı geri dönüşümlere ihtiyaç duyuyorsanız o haldegeri dönüşüm tesisleri ile işletmelerinden takviye isteyebilirsiniz.
Dünyanın birçok yerinde geri dönüşüm malzemeleri ile uygulananürünlerin satıldığı mağazalar açılmıştır.
Bu mağazalarda yanlızca geri dönüşüm ile uygulanan ürünler satılmaktadır.bu ürünler içinde kıyafetlerden ev eşyalarına, süsleyiciaksesuarlara kadar aklınıza gelebilecek her şey bulunmaktadır.
Peki, hanelerimizin dekorasyonlarında kullanabileceğimiz geri dönüşüm ev eşyalarını sebep yapabiliriz, nelerden esin alabiliriz? Bu noktada ikideğişik ürün çıkarabilirsiniz, birincisi aksesuarlar ikincisi eşyalar.
Yani külüstür bir masanın ayaklarını kullanarak, külüstür bir pufun üstbölümünü kullanarak meydana görülmemiş bir ayaklı puf çıkarabilirsiniz.
Bu halde eşya yapan bulunursuzunuz, sağlamlığını kontol ettiktenardından uzunca bir müddet kullanabilmeniz mümkün.
Içi boş süt şişelerini, şarap şişelerini ya da su şişelerini (tabi bunların cam olması lazım) ister keserek ister hiç kesmeden muhtelif şekillerde kullanabilrisiniz.
Bu cam şişeleri hanedeki bundan sonra ipler ile çevrenini sararak renkli vazolar yapabilirsiniz.
Bu şişelerden kısa ve geniş olanlar varsa aynısı şeklinde çevrenini ipler ile süsleyebilirsiniz.
Yaratıcı geri dönüşüm ev eşyaları içinde yapımı en basit olup en fazlasevilen malzemelerden biri de mumlardır.
Erimiş sona ermiş veyahut ipi içerisine kaçmış bundan sonra kullanılmazhalde olan mumları bir kaba koyup benmari usülü tamamiyle eritip hepsini birleştirerek yeni mumlar yapabilirsiniz.
Birbirinden değişik renklerdeki mumları birlikte kullanırsanız meydanatamamiyle size kalifiye mükemmel mumlar çıkabilir.
Bu mumları yapar iken içerisine simler, aromalar da katabilirsinizunutmamalısınız.
Doğa kendimize yetecek her şeye sahiptir gerçekte, aklımıza gelebilecek her şeye.
Biz vakit içinde henüz çoğunu, henüz henüz çoğunu istediğimiz içinkülfet yaşıyoruz.
Doğadan toplayabileceğimiz kozalakları hem yakıt olarak kullanabilirhatta süs eşyaları olarak kullanabilmeniz mümkün.
Galerimizde örneklerini inceleyebilirsiniz.

Geri Dönüşüm Ev Eşyaları Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Günlük Hayatımızda İşimize Yarayabilecek 15 Geri Dönüşüm Fikri başlıklı makalemizde geri dönüşüm fikirleri ve pratik dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir