Küçük Mutfaklar İçin Pratik Öneriler

Hanemizin kalbi mutfaklarımız ufak devasa bütün ailelerin birleşme alanıdır.
Sadece anne baba ve tek çocuktan meydana gelen çekirdek aileler de anneanne ve dedelerle geniş aileler de bu odada tek araya gelir.
Peki hem hanemizin hem birlikteliğimizin kalbi mutfaklarımız küçükse,yeniden de burayı beraber en güzel dönemleri geçirdiğimiz yer durumuna getirebilir miyiz? Ufak mutfaklar için kolay analiz eder ile tabi ki yapabiliriz.
Ev dekorasyonlarında odanın veyahut herhangi bir odanın ne kadar kullanımı kolay bulunduğu odanın genişliğine değil sebep döşendiğine bağlıdır.
Kocaman mekanların yetersiz kullanışsız dekorasyonu ile hiç tek işe yaramayan ortamlar yaratılabildiği gibi minik odalardan epey bereketli odalar da yaratılabilmekte.

Ilk sorumuz ile başlayalım, küçük mutfaklar nasıl dekore edilmeli?

Ufak mutfaklar az eşya ile dekore edilmeli.
Muhtemelen bu yanıt herkesin aklına gelir.
Küçük mutfaklar sebep dekore edilmeli sorusunun esas cevabı, ufak fakat kullanımı kolay portatif eşyalar ile dekore edilmeli.
Bu mobilyalar veyahut dekorasyon ürünleri nelerdir derseniz bir ton misal sunabiliriz.
Mesela açılabilir tezgahlar ya da tezgah çekmeceleri.
Modern mutfak desenleri içinde alternatifli olarak sunulan bu tezgahlar, yemek hazırlarken ihityaç olan ardından kapatılabilen görkemli mutfak çözümlerinden bir tanesidir.
Açılır kapanır özellikteki bu mutfak tezgahlarını yemek hazırladığınız veyahut en fazla kullandığınız bölüme yerleştirebilirsiniz.
Ocağın yanı veyahut ana tezgahın karşısı bunun için en uygun olabilir.

Elektronik aletlerin yerleşimi

Tezgahın üstüne veyahut tezgahın altına yerleştirilen muhtelif makineler, mutfakta en çok yer işgal eden eşyalardır.
Küçük mutfak yerleşiminde bu tür makineler için çevresi kapatılmış alanlar ayarlaması inşa etmek en ehemmiyetli noktadır.
Mesela bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ya da bu tür devasa makineler mutlaka mutfak dolapları ile birmiş gibi gözüken tezgah altına yerleştirilmelidir.
Büyük fırınlar adına bulaşık makinesinin üstüne yerleştirilebilen set üstü ocaklar, buzdolabı üstüne yerleştirilebilen mini fırınlarla birlikte hem ufak hem bereketli pişirme çözümleri oluşturur.

Küçük Mutfaklar İçin Pratik Öneriler Resim Galerisi

 

cok-kucuk-mutfaklar-icin-pratik-cozumler-NTg4N

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.