2020 Seray Mobilya Koltuk Takımları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:39

Kimi zaman misafirlerinizi kimi zaman ise kendinizi ağırlamak için döşediğiniz salonlar evlerin önemli parçasıdır. Evinizi herkesle paylaştığınız tek alan salonlarınızı mobilya sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Seray mobilya ile ayrıcalıklı hale getirin. 2020′ye özel hazırladığı yepyeni salon takımları sayesinde artık herkes sizin konuğunuz olmak isteyecek. Özgün çizgilerle donatılan koltuk takımları son teknolojiler bir araya getirilerek oluşturulmuş. Seray mobilya 2020 salon gruplarında ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek soft renkler ön planda. Marka,  son yılların trend renkleri arasında gösterilen pudra, beyaz, toprak, krem ve kemik tonları ile salonlarınıza yakışır bir zarafet yakalamış. Son derece konforlu bu salon takımlarının modelleri ise göze batmayacak kadar sade.

Kendi çizgilerinde kaybolan bu modeller ve renkleri ile hayatın gereksiz detaylarından kendinizi soyutlanmış hissedeceksiniz. Yumuşak rengi ile ruhunuzu okşayacak bir takım olan serotan salon koltuk takımı aynı zamanda yataklı olma özelliği sayesinde özellikle misafiri sevenler için bir adım daha öne çıkıyor. Toprak tonların geniş minder ve çizgilerle buluştuğu sercity ve sernissa salon takımları yeri geniş olanlar için uygun bir alternatif. Seresta, sermeka, serrari ve seril beyazın masumiyeti ve cazibesini bir arada yaşamak isteyenler için birbirinden özel salon grup seçenekleri arasında sıralanıyor.  Hayatının her alanında sadeliğin ihtişamını yaşamak isteyenler 2020 Seray mobilya salon koltuk takımlarıyla bu değişikliği tamamlayabilirler.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Festival Halı Bahar 2020 Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2020 festival halı, 2020 halı modelleri ve festival halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir