Bellona Yeni Trend Sehpa Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:25

Hayat kısmı oluşumu fazlası insan için vazgeçilmez ayrıntı taşımaktadır.
Her bir karesinde kendisi ruhundan bir parça görmek isteyen şahıs bunu en küçük detayına kadar tasarlamak onu hayal etmek ve yapmak ister.
Hatta bunu hobi durumuna dönüştürmüş şahıslarda bulunmaktadır.
İlk olarak odanın hayalini kurarak çıkılan bu telaşlı yolculuk bulmanın sonrasında hele ki uygunsa kafasında ayrıntı çizgileri oluşmaya başlar.
Neyi nereye sebep yerleştireceğim? Veyahut bütün bunlardan evvel neler almalıyım, kafamdaki tasarıyı bulabilecek miyim? Sırf bu sebepten külfetçeken kişiler yer almaktadır.
Yaşam alanımız olan evimiz, harbiden de zamanımızın fazlasını geçirdiğimiz bir yerdir.
Orda önemli oranda ferah etmek ve huzur bulmak isteriz.
Bunun için de her detayına ilgi etmekte haklı olabiliriz.
Çizgiyi defa taşırmadan bunu tasarlamak realite manada eğlencelidir.
Evimizde çoğu şey kendimize eşlik eder iken bunlardan birisi konuklukkavramını kucaklayan sehpalarda olmazsa olmazlardandır.
Bir kurtarıcı vazifiyeti görmektedir.

Renkli renkli

Yalın bir ev tasarınızı ufak yapılarla renklendirmek dilerseniz Bellona sizin için tamamen renkli sehpalar ile sizlere kapılarını açmışvaziyettedir.
Gayet iç açıcı bir dizayn olan bu sehpalar ile eviniz iyice güzelleşecektir.

Parçalar Tamamlansın

Tek tek tüketiminin yanısıra birleşme özelliği de tespit edilen puzzle sehpalar kendisi içlerinde de bir tarz getirmektedir.
Eğlenceli bir manzara elde etmek isteyenler için en uygun bir düşünceoluşturur.

Kat Oluşturma İle Yeni Bir Hava

Külüstür sehpa desenleri içe geçmeli olarak karşımıza çıkar.
Fakat nihai tasarılarda bunun bina şeklinde olması ayrı bir hava katmıştır.
Farklılıkları takip eden biriyseniz göz atmanızda yarar var.

Belki daha Büyük

Ayrı ayrı ve küçük model sehpalar yerine tek ve büyük bir model tercih ederseniz bu model tam sizler içindir. Üstelik tahta olan yapısı dikkat çekici şekilde tasarlanmıştır.

Tahtadan Sonra

Her yeri tahta ya da sunta ile kaplanmış sehpaların yerine biraz cam detayının olması hem iç açıcı hem de kullanışlı olma özelliği taşımaktadır. Tam olarak orta sehpa görevini gören bu sehpa sizin için Bellona’da.

Gizlenen Küçükler

Göz alıcı tasarımı ile iki rengi buluşturan ve doğallığı yakalayan bir model istiyorsanız tek büyük modelin altında saklanan küçük modeller ile evinizde istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Bellona bunun içinde uygun sehpalarla doludur.

Kareden Yuvarlağa

Yuvarlak ve etrafın koruyucu yapısı ile birbirini tamamlayan bir özelliğe sahip bu Bellona zigon sehpa modeli evinizi süslemek için sırada beklemektedir.

Figürler Önemli

Sehpamın ayakları klasik olarak öylece durmasın sevdiğim bir şeyi simgelesin diye düşünmekteyseniz farklı figürler ile yapılandırılmış sehpalar sizin ayırdığınız alan için beklemekte.

Tam Bir Zariflik

Hem klasik hem de modern bir hava yaratmak ve ışıltıyı kaybetmek istemeyen biriyseniz ince işlemeleri bulunan ve renkli cam ışıltıları ile göz kamaştıran bu sehpalar evinizin konuşan bir arkadaşına dönüşecektir.

Beyaz Detayı Mutlaka

Her ne kadar renkli olursa olsun beyaz detayından vazgeçemiyorsanız göze çarpan oyma detaylar ile beyaz ayaklı sehpalar size göz kırpmaktadır.

Bellona Yeni Trend Sehpa Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Önce ve Sonra: Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde salon dekorasyon fikirleri ve salon koltuk yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir