Bu Senenin Salon Dekorasyon Modelleri ve Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:13

Salonlarımız hanelerimizin camekan derecesindeki ehemmiyetli merkezleridir.
Misafirlerin en kesif yer aldığı, gün içerisinde ev sakinlerinin de çokça zaman geçirdiği mekanlardır.
Bu nedenle salon dekorasyon programları hanemizin karakterini yansıtmakta oldukça ehemmiyetli noktalardan biri halindedir.

Mavi

Çağdaş salon dekorasyonları arasında bu sene renk trendleri yarışıyor.
Karanlık mavi, mavi – yeşil kombinasyonu, gün ışığı sarısı, mineral gri, yeşil – bej kombinasyonu, pastel pembe, pastel sarı gibi ekstrem renk programları klasik classic kahverengi tonlarının yanı sıra oldukça yetenekli bileşenler durumuna gelmiş halde.
Salon aksesuarları hayat ortamının bir farklı ehemmiyetli canlandırıcılar dır.
Renklerin genel kombinasyonunun yanında bu aksesuarlar, uyumluluğu, estetik katkısı ve süs olmanın ötesinde kullanılırlıklarını ile eğlenceli zamanlara ehemmiyetli olumlu katkıları olmaktadır.

Klasik – Modern İş Birliği

Çağdaş etkiler classic tarzda bir şömine ile birleştirildiğinde defa kalifiye bir alan üretmek olası olmaktadır.
Tamamen yaratıcılığa kalmış defa kalifiye seçimler kişiliğinizi hayat alanınıza yansıtacaktır.

Işıklandırma Sistemlerinin Etkisi

Salon dekorasyonu ile ilgili en ehemmiyetli parçalar ışıklandırma sistemleri ve kuşkusuz resim tesiri olan avizeler dir.
Işıklandırma renklerin beklenilen tesiri oluşturmasını sağlar.
Kullanacağınız avize, abajur, gömme ışık kaynakları gibi sistemler umulanın ötesinde bir ferahlama ve güzellik üretebilir.

Renklerin Mucizesi

Renkler öyle belirleyici ve etkilidir ki aralarındaki zıtlıklarla dahi görkemli bir enerji üretebilirler.
Kullanılacak mübalağalı bir kırmızı size bazı durumlarda beklemediğiniz ölçüde bir hayat enerjisi yüklemeye başlar.
Bu yüzden genel algınızı kısıtlamadan, gönlünüzü henüz özgür bir ihtimaller bölümünde gezdirerek tercihlerinizi yapmanız tavsite edilir.

2017 Yeşil Yılı

2017 yılının öne çıkan renginin yeşil olduğu gözleniyor. Yeşilin muhteşem tonları ve yan renklerle kurduğu uyum inanılmaz olabiliyor.

Bazen modern ve fonksiyonel birkaç dokunuş her şeyi farklı kılabiliyor. Tamamen sizin beklentilerinize kalmış bir durum. Aradığınız şey rahatlık ve kullanışlılık mı yoksa güçlü görsel etki mi? Her ikisinin bir arada olabilmesi mümkün.

Modern, Fonksiyonel, Rahat

Elbette klasik uygulamaların etkisi her zaman olacak. Ancak yeni çağın insanları tercihlerine kişiliklerini daha fazla yansıtmaya başlamış durumda. Bu yüzden artık çok sıra dışı ev dekorasyonlarıyla karşılaşabiliyoruz. Klasik salon mantığı da önemli ölçüde Ortadan kalkmış durumda. Her şekilde, yaşayanların kişiliği, evlerin dekorasyonuna daha fazla yansımaya başladı ve aslında bu çok güzel.

Bu Senenin Salon Dekorasyon Modelleri ve Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Gri Salon Dekorasyon Çeşitleri ve Görsel Resimleri başlıklı makalemizde gri salon dekorasyonları ve salon dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir