En Modern Duvar Tasarım Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:10

Duvar dekorasyonları, herhangi bir ev dekorasyonunun en ehemmiyetli parçalarından biri durumuna geldi.
Eski zaman kolay el yapımı kilimler, örtüler ve hem de halılar ile döşenen duvarlar son zamanlarda bambaşka tek hal almaya başladı.
Sevdiğiniz objeleri hala asabildiğiniz hem de değişik, külüstür retro objeleri asarak kalifiye duvar dekorasyonları yapabildiğiniz tek realite.
Ancak temel olarak duvar dekorasyonu denildiğinde akla gelen bundan sonra tam kapsamı geniş tek dekorasyon dur.
En çağdaş duvar dekorasyonu fikirleri ve örneklerine baktığımızda süsleyici raflarla süslenmiş, duvar kağıtları ile desenlenmiş, değişik dizayn çıkartmalar ile tam manasıyla baştan yaratılmış dekorasyonlar görüyoruz.
Ayrıca size duvar dekorasyonunun en ehemmiyetli özelliği hem de faydasından söz etmek isteriz.
Şöyle ki duvar dekorasyonu en abiye hanelerde dahi defa hızlıca odanın tüm süsleyici havasını tek başına değiştirebilen tek ögedir.
Oturma odanızın tasarımından henüz doğrusu dekorasyonundan sıkıldınız mı, fakat bütün mobilyaları değiştirecek, odanın duvarlarını renk renk kağıtlarla kaplayacak paranız yok mu? O vakit size mükemmel tek çözüm yolu! Dört duvardan ideal olanı seçin, mobilyalarınızın yerlerini değiştirin.
Sonrasında bu belirlediğiniz duvarı baştan yaratın.
Bütün ev dekorasyonunda tertip etme inşa etmek adına tek duvar düzenlemesi inşa etmek her insan için defa henüz basit ve hesaplı gerçekleşir.

Duvar dekorasyon örnekleri

Şayet tek iç mimar veyahut dizayncı ile çalışmayı planlamıyorsanız mutlaka dekor planlaması yapmadan evvel muhtelif misallerincemelisiniz.
Bu örneklerden hangileri sizin için makul hangileri değil, sebep tarz ve tasarımların odanıza yakışacağını düşünüyorsunuz veyahut hangi odanız için dekorasyon planı yapıyorsunuz.
Bu tarz soruların yanıtlarını örnekleri araştırarak bulabilirsiniz.
Renk ve gereç seçimi ile ilgili misal resimlerini araştırarak fikirler edinin.

Duvar dekorasyonu için pratik fikirler

Duvar dekorasyonunda dekoratif raf modellerini, tabloları, varaklı aynaları, çeşitli aksesuarları ve mumları kullanabilirsiniz. Eski dönemlerde çok kullanılan duvar içi raf tarzı dekorasyonlar da yeniden popüler olmaya başladı onlardan da tercih edebilirsiniz.

En Modern Duvar Tasarım Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Salonunuzu Dekore Ederken Nasıl Renk Uyumu Kullanabilirsiniz başlıklı makalemizde renkli salonlar, salon dekorasyon fikirleri ve salon renk uyumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir