Festival Halı Bahar 2020 Koleksiyonu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:18

Beğenilerin çıtasının her geçen gün biraz daha yükseldiği günümüzde alternatifiler de olasılığa bakılmaksızın hızlı bir atış gösteriyor. Önceleri sadece ayağınızın altında farkında bile olmadığınız ve olması gerektiği için var olan halılar artık dekorunuzun en önemli simgesi haline geliyor. İç dekorun neredeyse başrolünü üstlenecek halılarınız için Festival halı en bol seçenek imkânı ve eşsiz kalitesi ile 2020′de de hizmetini sürdürüyor.

Festival Halı Bahar 2020 Koleksiyonu

 

Festival dekorasyondaki trendlerin beklentileri belirlediği varsayılarak her sene birbirinden özel halılara imzasını atıyor. Her mevsime özel ayrı kategorilendirdiği ve 200′ü aşan farklı model seçenekleri ile festival halı hayallerinizin sınırını bile zorlayacak bir imaja sahip. Festival bahar 2020 koleksiyonunda yer alan ürünlerden biri olan 6781A pembe modeli gibi tüm halıları  %100 akrilik ipten meydana geliyor ve en yüksek kalite formatında üretiliyor. Festival en yeni koleksiyonlarından biri olan bu seride baharın baş döndürücü atmosferini görebiliyorsunuz. Geometrik desen ve çizgilerin esir aldığı bahar koleksiyonunda halıların klasiği olan doğanın parçaları bile gizemli bir şekilde ele anıyor. Halılarınız artık ayaklarınızın altında değil mekânlarınızın baş tacı olmaya hazırlanıyor. Mekânlarınızın dekorunun en büyük tamamlayıcısı halılar Festival bahar koleksiyonu ile festival gibi bir hava yaratmak için mağazalarında sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılının En Güzel Abajur Modelleri başlıklı makalemizde 2020 abajur, 2020 abajur modelleri ve 2020 trend abajurlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir