Japon Perde Modelleri
admin 5 ay önce Salon

Dekorasyonda perde kavramı o kadar çok çeşitlendi ki, ister istemez moda ve trend kavramlarıyla da eşleşir oldu. Önce stor, jaluzi, ip perde derken sonra zebra storlar gözde olmaya başladı. Bir yenisi çıkana kadar trend modellere takılı kalıyor, yeni modeller ortaya çıkınca da gözümüzü onlardan alamıyoruz. Açıkçası dekorasyon dünyasının da modadan geri kalır bir yanı yok.

 

Trend peşinde koşarken hep aynı stillere yakalanmaktan korkanlar ve farklı olmayı isteyenler içinse yeni bir tarz bulmak oldukça zor. Özellikle de perde konusunda yeni atılımlara belki de biraz etnik tercihlere ihtiyaç var. Bunun için en güzel örneklerden birisi de Japon perdeler olabilir. Japon perdelerin en güzel yanı, etnik gibi görünseler de neredeyse her çeşit dekorasyona uyum sağlayabiliyor olması.

Tavandan yere kadar dikey ve düz bir biçimde uzanan Japon perdelerin en belirgin özelliği desen odaklı perdeler olmasıdır. Tamamen desenler ön plana çıkar ve kusursuz bir görünüm verir. Adeta bir tablo ya da duvar kağıdı gibi görünür ve bu yüzden seçilecek olan desenin mutlaka mekana uygun olması gerekiyor. Japon perdeler aynı zamanda kullanışlı perdelerdir. Manuel ya da motorlu olarak çalışabilirler.

Dekorasyonda farklı bir stil istiyorsanız Japon perde fikrini deneyebilirsiniz. Uygulamak istediğiniz alanın geniş ve sade olmasına özen gösterin. Genel dekorasyona uygun desenler seçin. Bu şekilde mekanda büyük farklılıklar yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.