Renkli Salon Dekorasyon Örnekleri
admin 1 sene önce Salon

Salon ve oturma odaları, odanın vitrinidir.
Sevdiklerinizi, misafirlerinizi ağırladığınız evinize ziyarete gelenherkesin ilk gördüğü oda olan bu alanın dekorasyonu başka bütünodalardan henüz ehemmiyetlidir.
Nasıl ki bir mağazanın vitrini o mağazayı delegasyon ediyorsa, salonlarımız da aynısı şeklinde evlerimizi delegasyon eder.
Salon dekorasyonu hazırlarken siz en başından ne tarz bir dekorasyon istediğinizi biliyorsanız gerisi epey basit.
Biz bu yazımızda yaşamında renk ve hareketli noksan olmayan, kara ve kahverengi gibi koyu renk tonlarının etkisinden uzak duranlara renkli salon dekorasyon fikirleri derledik.
Salon mobilyaları ve hem de perdeleri dahi genellikle classic koyu renk tonlarında hazırlandığı için renkli bir dekorasyonda düşünce alış verişiepey yararlı olacaktır.,

Hem kullanışlı hem estetik, rengarenk salonlar

Oturma odası ve salonlar, daimi kullanıldığı için eşyaları basit kirlenen ve eskiyen odalardır.
Estetik kaygıların yanısıra kullanışlılık da bu oda dizaynı için epeyehemmiyetlidir.
Sürekli yıkamak veyahut temizlemek mecburiyetinde kalmayacağınız koltuklar, tüm lekesi isi üstünde biriktirmeyen, biriktirse de göstermeyen perdeler, duvara asıldıklarında basitçe yer değiştirebilecek tarzda aksesuarlar yaşam kurtarıcıdır.
Koltuk seçimlerinde silinebilen, halı yıkama makinesi tipi makineler ile yıkanabilen, leke tutmayan kumaşlardan hazırlamış koltuklar seçeneketmek kullanımı kolay bir salon dekorasyonun en ehemmiyetli kuralıdır.
Koltuklara her lâhza bişi dökülebilir.
Leke tutan kumaşlar ardından defa başınızı ağrıtacaktır.
Günümüzün çağdaş stil yaklaşımlarında salon dekorasyonu ağır ve süslü tarzını defa henüz yalın ve kullanımı kolay bir stile bıraktı.
Modern tarzların en ehemmiyetli özelliği detaylarda boğulmak adına az ve öz fakat kullanımı kolay ve kafi ürüne sahip olmak.
Yani salondaki bir sehpanın bazı zamanlar çalışma sehpası, bazı zamanlar orta sehpası yeri geldiği zaman de misafirlere bir şeyler ikram eder iken kullanılabilecek sehpa olması çağdaş dekorasyonun en güzel açıklayıcısıdır.

Kullanışlı salon dekorasyonu önerileri

Yukarıda saydıklarımızın dışında farklı dekorasyon önerileri için modern salon dekorasyon fikirleri yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yılın en gözde renkli salon dekorasyonu örneklerini de galerimizde görebilirsiniz. Fonksiyonel ev mobilyaları için bilgiler vermeye devam ediyor olacağız.

Renkli Salon Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

En Şık Salon Aydınlatma Çeşitleri

acik-renkli-salon-dekorasyon-fikirleri-ODA4N

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.