Salon Dekorasyon Çeşitleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:59

06Türklerin konuk perver yönleri bundan dolayı ev dekorasyonu içinde enehemmiyetli alanların başında salonlar geliyor.
Salon dekorasyonu yapılırken, bütçelerine göre en iyisini, en güzelini, en gösterişlisini almaya itina gösterirler.
Salonlar genel bakımından yanlızca konuklarına tüketimi için ayrılmıştır ve normal vakitte hiçbir zaman kullanılmaz.Yeni kuşakla birlikte salon, oturma odası kavramı ortadan kaldırıp tek bir kullanım kısmı oluşturulsa da salonların özelliklerini hiç bir vakit kaybetmezler.
Salon ve oturma odasının birlikte olmasına da değinmeden geçmeyelim.
Tek bir oda olmasının hem üstünlüğü hatta dezavantajlarıbulunmaktadır.
Öncelikle avantajların sayacak olursak, çoktan (hiç denilecek kadar az kullanılan) bir odanın hijyenikliği ortadan kalkacak, kendiniz de şık hervakit hanenizde geniş bir odada şık koltuklarda zamangeçireceksiniz,çocuklarınız için veyahut çalışma odası olarak değerlendirebileceğiniz çoktan bir odanız olacak.
Dezavantajlarına gelince; oturduğunuz, dinlendiğiniz odanız her lâhzatemz ve derli toplu olmalı, bilhassa çocuklarınız var ise özen ilebelirlediğiniz koltuklarınız defa hızlıca kirlenip, yıpranacak.
Birde şayet classic koltukları sevenlerden iseniz; salonlar için imal edilenşık koltuklar defa ferah bulunmadığı için classic sevdanızdan vazgeçiphenüz çağdaş koltuk tarzlarına yönelmeniz gerekecek.

Salon Dekorasyon Çeşitleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Gri Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde gri renkli salon ve salon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir