Salon Dekorasyon Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:53

Salonlar evlerimizin en şık odalarıdır. Türkler olarak misafirlerimize verdiğimizden önemden ötürü, ev dekorasyonunda en fazla salonları dikkate alırız. Her mobilyanın en kalitesi salonlarımıza alınır, en güzel aksesuarlar salonlardadır. Perdesi en şık olanıdır. İster çağdaş döşeyelim ister klasik vaziyet hep aynıdır.

Genelde salonlarda hangi eşyayı nerede kullanacağımıza, hangi renkleri kombinleyeceğimize zor karar veririz. Çünkü hata yapmak istemeyiz.

Bizde sizler için farklı tarzlarda ki en güzel salon modellerini bir araya getirerek düşünce sahibi olmanızı istedik. Resim galerisinde ki salon modellerinin hepsi 2014 ev dekorasyon modasına müsait örnekler ve kullanılan renkler 2014 ev dekorasyonu moda renkleri. Bu örnekler sayesinde hem hangi rengi salonlarınızda istediğinize karar verebilir, hem de hangi tarz dekorasyonun size uyduğuna karar verebilirsiniz.

Resim galerimizde bulunan salon dekorasyon örneklerinden beğendiğinizi aynen kendi salonunuza uygulayabileceğiniz gibi, salonunda bu örneklerden aldığınız fikirlere göre değişiklikler de yapabilirsiniz.

2014 Salon Dekorasyon Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 İstikbal Salon Oturma Grupları başlıklı makalemizde İstikbal, oturma takımı ve salon oturma grupları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir