Salon Dekorasyonunda Gri ve Kırmızı Renklerle Kombin Yapma

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:01

Sizlerle devamlı dekorasyon renk kombinasyonlarını paylaşmaya çaba ediyoruz. Bugün ki bu yazımızda da salon dekorasyonunda gri ve al kombinasyonunu paylaşacağız.

Öncelikle gri ve tonları dekorasyonda umumi itibariyle nötr renk olarak kabul edilir. Al renk ise sıcak renk gruplarından, etkili bir renktir.

Kırmızı renk etkileyici ve göz müşteri alanlar oluşturmak için harika bir seçenek olsa da birazda tehlikeli bir renktir. Al rengi kullanırken fazla dikkatli olmak gerekir. Doğru renklerle kombine edilmeli ve doğru ayarda kullanılmalıdır.

Kırmızı ve gri renk kombinasyonu, her iki renk içinde en iyi kombinasyonlardan biridir. Dilerseniz umumi itibariyle gri bir dekorasyona al aksesuarlar ile devinim kazandırabilirseniz. Dilerseniz de kırmızı bir dekorasyonu dengelemek için gri aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Biz sizler için her iki seçeneği de barındıran bir resim galerisi oluşturduk. Bu örneklerden düşünce sahibi olabilir ve size en fazla uyan dekorasyon örneğini belirleyebilirsiniz.

Salon Dekorasyonunda Gri ve Al Kombinasyonu Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Avangard Salon Koltuk Takımı Çeşitleri başlıklı makalemizde Avangard Salon Koltuk Takımı ve salon dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir