Trend Koltuk Takımı Renkleri Hakkında Kısaca Bilgiler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:10

Trend, ingilizce orijinli tek sözcük olup o anın, o sene, o dönemin modası mananına gelir.
Bir devre herkesin üstünde gördüğümüz renk tonları, her kısımda karşımıza çıkan saç desenleri ve aşağı yukarı bütün yeni hanelerde uygulanan dekorasyon tarzları o sene, o devresinin trendlerini yansıtır.
Tahmin edebileceğimiz gibi trendler de tıpkı moda gibi süratli tek şeklinde değişebilir.
Moda, trenlere göre henüz genel çaplı tek tipi yansıtırken trendler henüzözeldir.
Mesela çan etekler bu sene modası olurken çan eteklerin donuk renk tonları trend olabilir, bu arada pileli çan etek desenleri trend olabilir.
Yani trendler bir miktar henüz dar alanları, dar hususları içine alan konulardır.
Ev dekorasyonlarında da tabiki trendler bulunmaktadır.
Eğer çağdaş ve yenilikçi tek ev dekorasyonu inşa etmek istiyorsak mutlaka bu trendleri yakından takip edebilir, demode olmadan aktüel kalabilrsiniz.
Dediğimiz gibi her sene trendleri değişmekle beraber bu sene ev dekorasyonları trendlerinde yalınlık, minimalist yaklaşımlar ile donukrenk tonları bulunmaktadır.
Biz bu yazımızda trend koltuk takımı renkleri nelerdir, bu renk tonlarını hangi renk tonlarındaki mobilyalar ve aksesuarlar eşliğinde kullanabilmeniz mümkün gibi soruların yanıtlarını vereceğiz.
Koltuk takımları salonlar için ya da oturma odaları için tüketilir fakat defa devasa hanelerde mutfaklarda ve yatak odalarında da koltuk ya da koltuk takımları görmek olasıdır.
Yükselen tek renk olarak gri ve tonları
Gri renk tonu, kara ve beyaz renklerinin karşımı ile meydana çıkar.
Bu sebeple de gerçekte ne siyahın defa koyu rengini ne de beyazın aşırı göz alıcı parlaklığını taşır.
Uçları sevmeyenler, henüz ortada tek yerlerde duranlar fakat bu arada bir miktar da mesafeli olanlar için gri renk tonları harika tek tercihtir.
Yeni kuşak ev dekorasyonlarında gri renk koltuk takımları en trend koltuklardır.
Gri rengi kara gibi koyu renklerle kombinleyebileceğiniz gibi bu arada hardal sarısı, turkuaz ve cam göbeği gibi işlek renk tonları ile de kombinleyerek meydana enteresan tasarımlar çıkabilirsiniz.

Trend Koltuk Takımı Renkleri Hakkında Kısaca Bilgiler Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Perde Koltuk Renk Uyumu Nasıl Yapılmalıdır? başlıklı makalemizde salon dekorasyon örnekleri ve salon renk uyumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir