Yeni Bir Tarz, Siyah Koltuk Dekorasyon Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:08

Koltuk takımlarının esas kullanım alanları salonlar ve oturma odalarıydı.
Yükselen tek trend olan evde yemek yapma kavramı, mutfakların belki de salonlardan daha fazla sarf edilen sosyal tek alan olmalarını sağladı.
Mutfaklar bu denli kesif olarak kullanılmaya başlanınca da tabii olarak mutfakların kısmı genişletildi.
Küçük evlerdeki metre kare sorunu da salonlarla mutfakları birleştirip açık mutfak kavramlarını meydana koydu.
Böylece ev ne kadar ufak olursa olsun ana mekanların mutfak ve salonun birleşmesi ile esas sosyalleşme alanları oluşturulmuş oldu.
Bu açık mutfak kavramları tabii olarak salon dekorasyonlarını da derinden etkiledi.
Salonlarımızdaki misafirden misafire açılan kapılar sürekli olarak açık kalmaya başladı.
Böyle olunca da krem rengi tonlarının bej rengi tonlarını kovaladığı, beyaz renginin tek tek tonunun eğlenceli tek salon ortamı hazırladığı günler geride kaldı.
Bu temiz ve nezih dekorasyonların konumunu daha fazla gri çoğunluklu,kara çoğunluklu koyu renk koltukların baş rolde bulunduğudekorasyonlar almaya başladı.
Biz de hiç vakit kaybetmeden derhal sizlere yeni tek tarz olarak , kara koltuk dekorasyonu ile ilgili en güzel verileri derledik.
Ayrıca kara koltuk takımı mı olurmuş, odayı boğar o, karanlık yapar gibi ön yargılı cümleleriniz varsa baştan uyaralım, hadise yanlızca koltukların rengi değil dekorasyon bir bütün olarak algılandığı için oda içinde yerleştirilen başka bütün malzemeler de koltukların renk tonlarını gayetiyi dengeleyebiliyor.
Bakalım nasıl?
Siyah koltuklar ve doğru ışıklandırma, harika dekorasyon
Koltuklarınızın kara olması duvarlardaki ışıkların soğutulacağı manasına gelmez.
Bir vakitler gri tonları en kötü renk tonlarından biri sayılırdı fakat çağdaş vakit dekorasyonlarında en sevilen renk tonlarından biri.
Siyah tek koltuk dekorasyonunu ne ile dengeleyebilirsiniz, hangi tarz ışıklandırmalar bu tür tek odanın rahat olmasını sağlar, ne renk tonlarında halılar seçmeniz gerekiyor gibi soruların bütün yanıtları örnekleri eşliğinde galerimizde sizi bekliyor.

Yeni Bir Tarz, Siyah Koltuk Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Salon Tasarımlarında Duvar Kaplama Fikirleri başlıklı makalemizde duvar kaplama örnekleri, salon dekorasyon fikirleri ve salon tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir