Yeşil Fon Perde Çeşitleri ve Görselleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:21

Yeşil renk huzur veren bir renk olmakta, dekorasyonlarda kullanıldığında sakinlik vere, dinginlik meydana getiren mekânlar oluşturabilmektedir.
Fon perdelerde tüllerinizi tamamlayan en hoş aksesuarlar olmakta,uygulanan doğru kombinasyonlarla istenilen tarza göre sarfedilen alanlarbiçim almaktadır.
Yeşil fon perdeler ise yatak odalarında sağlayacakları gözü yormayan,sofistike durumları ile yatak odanızı kendinizi güvende hissedeceğiniz bir alana dönüştürecektir.
Krem, bej gibi mobilyalarla hoş bir ahenk yakalayabilir,
Oturma odalarında kullanacaksanız turuncu, kırmızı mobilyalarda tam ters renkler olarak hoş uyumlar yakalayabileceğiniz alternatiflerolacaktır.
Pencerelerin yer aldığı mekânları sanatsal bir tabloya çeviren fon perdeleri yeşile büründüğünde kullandığınız tül yalın beyaz veyahut krem renklerinde olması gereklidir.
İçinde oldukça az yeşil sarfedilen tüllerde mükemmel kombinasyonların parçaları olarak yeşil fon perdelerine ahenk sağlayabilecektir.

Yeşil Fon Perde Çeşitleri ve Görselleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Milano Mobilya Koltuk Takımı Örnekleri 2015 başlıklı makalemizde Milano Mobilya ve salon dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir