Zebra Stor Perde Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:40

Klasik tül ve perdeler zaman içinde çok farklı hallere büründü. Mekânların şıklığını ve tarzını yansıtan perde modelleri zengin tasarımlarıyla dekorasyona renk katıyor. Sadece aşırı gün ışığından ya da gece mahremiyeti adına kullanılmıyor ve dekorasyonu tamamlıyorlar. Jalûzi, stor perde ve benzeri ekipmanlar ya da mekanizmalarla çalışan yeni nesil perde sistemleri arasına bir yenisi daha katıldı. Şimdilerin en moda perdesi zebra stor perdeler.

Zebra stor perde modelleri birçok özelliği bir arada taşıyor. Ayrı ayrı güneşlik, perde ya da tül kullanılmasına gerek kalmadan sadece zebra stor perdeler kullanılabilir. Şeritli yapısıyla ve mekanizma özelliği ile gece perde gündüzde tül olabilen zebra storlar çok kullanışlı ve şık tasarımlar. Desenli ya da zengin renk seçeneği ile her çeşit mekâna uyum sağlayabilen zebra stor perdeler son zamanların en belirgin 2020 perde modası olarak karşımıza çıkıyor.

 

Motorlu, uzaktan kumandalı ya da elle ile kontrol edilebilen zebra stor perde kullananlar için büyük bir rahatlık sunmaktadır. Mekânlarda kalabalık bir görünüme yol açmazlar, modern görümlüdürler ve pratik bir kullanım sunarlar. Aynı zamanda ortama giren ışığın doğal ve etkileyici bir biçimde dağılmasını sağlarlar. Çift kat dokuma kullanılmıştır, ince katlar ışığın içeri süzülmesini kalın katları ise ışığın içeri girmemesini sağlayarak tül ve güneşlik kullanımının aynı anda kullanılması ihtiyacını ortadan kaldırır.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Japon Perde Modelleri başlıklı makalemizde japon perde modelleri ve japon perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir