18 Adet Birbirinden Değişik Avangarde Yatak Odası Takım Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:39

Teknolojik gelişmelerin her bölgede kendisini epey hissettirdiği son zamanlarda, mobilya sektörünün çeşitlenmesi neticeninde, birbirindendeğişik göz alıcı dekorasyonlar yapılabilmektedir.
Salon, yatak odası, genç odası, çocuk odası, mutfak, oturma odası ve antre olmak suretiyle odanın bütün kısımları, çağdaş ve klasiğin harmanlandığı yeni mobilya çeşitleriyle, dekorasyonda şıklık yarışınaneden olmaktadır.
Mobilya ve küçük dokunuşlarla odanın havasını tümüyle değiştirecek aksesuarlar, her stil sahibinin kendisi tarzını meydana koymasına imkanverecek çeşitliliktedir.
Özellikle, mobilyada günümüzün en çok tercih edilen renkleri pastel tonlar, evine çağdaş ve şirin bir hava katmak isteyenlerin gözdesi olmuşvaziyettedir.
Mobilya sektörünün bu derece hareketlenmesi, herkesin kendisi zevkinemakul olanını bulmasını karşılamaktadır.
Her bütçeye makul ekonomik fiyatlarda, mobilya sektöründeki değişim ve çeşitliliğin bir sonucudur.

Avangarde Yatak Odası Takımları

1) Son zamanlarda, yatak odası dekorasyonunda devasa çoğunlukdoğrulusunda bilhassa seçenek edilen pastel tonların, classicdokunuşlarla ayrıntılı bir şeklinde birleştirildiği yatak odası takımı, hem estetik ve huzur verici görünmekte hatta kullanışlılığıyla ilgi çekmektedir.

Avangarde Yatak Odası

2) Beyaz ve mavinin uyumunun en değişik şeklinde tasarlanarak kullanıma sunulduğu yatak odası takımı, tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin öncelikli tercihi olacak gibi görünmektedir.

Avangarde Yatak Odası

3) Dekorasyonda çağdaş ve ferah mobilyalardan yana tercih yapmış,fakat, önceden ardından moda olan classic renklerden de vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihi olacak yalın bu arada da abiye bir modeldir.

Avangarde Yatak Odası Takımları

4) Gösterişi sevenlerin ve kendisi tarzını en değişik şeklinde yansıtmak isteyenlerin seçenek edebileceği debdebeli bir yatak odası takımıdır.
Daha defa classic dokunuşlar ön tasarıda tutulmuştur.

5) Tasarımıyla ilgi çeken bu model, rahatlıktan taviz vermeyen, bu aradada estetiği ön tasarıda tutan kişilerin tercihi olacak bir modeldir.
Bir yatak odası dekorasyonu, sadeliği ve şıklığı birlikte yansıtan yapısıylaepey ilgi çekmektedir.

6) En gözde pastel renklerin, ince dokunuşlarla detaylandırıldığı, görenlerin büyük ölçüde ilgisini çekecek debdebeli bir modeldir.
Sade aksesuarla, yatak odasına değişik bir hava katılabilir.
7) Classic mobilya sanatının, değişik bir dokunuşla bambaşka bir tasarıma dönüştürüldüğünün en güzel göstergesi olacak bir yatak odası takımıdır.
Günün yorgunluğunu, ferah ve dinlendirici bir uykuyla atmak isteyenler, kullanışlılığın yanında estetiğin de ön tasarıda tutulduğu bu takımıkolaylıkla seçenek edebilirler.
8) Yatak odası dekorasyonunda klasikten vazgeçemeyenler içingeliştirilmiş kalifiye bir modeldir.
Daha defa estetiğin ön tasarıda tutulduğu modelde, günümüzün moda renkleri olan pastel renkler kullanılmaktadır.
9) Son zamanlarda, derhal her yatak odasında seçenek edilen sürgü kapak gardrop, lale figürüyle detaylandırılmıştır.
Beyaz renginin classic tarzla bütünleştirildiği yatak odası takımı, değişikdekorasyon fikirleri arayanlar için güzel bir tavsiye niteliğindedir.

10) Müşterilerin talebi göz önünde bulundurularak tasarlanan bu yatak odası takımı, geniş yatak odalarında rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir. Kullanışlılık, estetik ve rahatlık adına herşeyin düşünüldüğü bu model, farklı zevk sahiplerinin beğenisine hitap etmektedir.

11) Evin en huzur verici bölümü olan yatak odasında, komidinden gardroba, aynalardan kulplara kadar farklı bir tarz yansıtmak için tasarlanan yatak odası takımı modelidir. Günümüz modasının, geçmişin çizgileriyle profesyonel şekilde harmanlanarak farklı bir şekle dönüştürüldüğü bu takım, kalitenin insan yaşamına yansıması olacak niteliktedir.

12) İlk bakışta, değişik zevklere hitap edecek harmanlanmış bir model olduğu açıkça görünmektedir. Özel el işçiliğiyle tasarlanan bu model, tüm ihtişamı ile yatak odalarında lüksü ve konforu yaşatmaktadır.

 

13) Yatak odasında konforun ve şıklığın insan yaşamına bir yansıması olarak düşünülüp tasarlanan bu takım, gerek renkleri gerekse ince detayları ile, yatak odasında tam bir huzur ortamı oluşturacak niteliktedir.

14) Göz alıcı tasarımından dolayı dikkat çeken bu tasarım, estetiğe önem verenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir modeldir. Her ne kadar estetik ön planda tutulmuş olsa da, rahatlık ve konfordan da ödün verilmemiştir.

15) Aynaları ve özel süs işçiliğiyle tamamen farklı bir şekilde tasarlanan bu takım, özel bir kreasyonun en gözde temsilcisidir. Günümüzde, dekorasyon düşüncesinin ne kadar değiştiğini ve farklılaştığını açıkça gözler önüne sermektedir.

16) Kırmızının, yatak odasında nasıl bambaşka bir havaya büründüğünü gösteren bir yatak odası takımıdır. Yatak, komidin, şifonyer, gardrop ve aynaların özel işçilikle detaylandırıldığı takım, yatak odasını değişik bir görüme kavuşturmak isteyenlerin tercihi olabilecek bir modeldir.

17) Yatak odasında, monotonluktan sıkılıp değişiklik yapmak isteyenler, aradığı şıklığı bu modelde bulabilirler. Üstelik rahatlık ve konforla bir arada estetiği yaşamak ayrı bir avantajdır.

18) Mavinin değişik tonlarının, hem classic hatta çağdaş şeklindeyorumlandığı, nadide güzellikteki yatak odası takımlarından birisidir.
Kullanışlılığın da epey tahmin edildiği kimi olarak, fark yaşatan dekorasyon fikirleri arasında yer alabilecek modellerdendir.
Yatak odaları, kesif bir günün sonrasında, bütün yorgunluğun atıldığı bölümdür.
Ertesi güne, sıhhatli bir uyku çekerek hazırlanmak ve sabah formda birşeklinde uyanmak için, yatak odası dekorasyonu için seçilecek mobilyalara dikkat etmek gerekir.
Uzmanlar, yatak odasında, pastel renklerin henüz dinlendirici olduğunu savunmakta ve dekorasyonda bu renklere ağırlık verilmesi ile ilgiliuyarmaktadır.
Yeni sezon yatak odası kreasyonlarının ehemmiyetli birer parçasınımeydana getiren bu takımlar, pastel renklerin ağırlıkta bulunduğukalifiye takımlardır.
Hem ferah bir uyku için konforun hatta değişik bir manzara için estetiğinbirlikte sunulduğu yatak odası takımları, değişik beğeni ve bütçelerin ihtiyacını, epey karşılayacak çeşitliliktedir.

 

Bir önceki yazımız olan Beyaz Gardrop Örnekleri ve Modern Halleri başlıklı makalemizde Gardrop Örnekleri ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir