Evinizin Daha Büyük Görünmesini Sağlayacak 30 Yatak Odası Önerisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:36

Eğer ufak bir döşek odasını dekore etmek için ilham arıyorsanız, sizin için kafa döndürücü birkaç düşünce hazırladık. Bu döşek odası tasarım fikirleriyle dünyanızı değiştirebileceğinizi garanti ediyoruz, bu çağdaş İsveç döşek odaları ve deniz manzaralı döşek odaları ile ufak evler için pratik çözümler üretmenin zamanı geldi. Bugün için ufak döşek odası iç tasarımlarının 30 fotoğrafını derledik ve herbirinin harika planlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Şimdi biraz vakit ayırın ve aşağıda listelenmiş her bir fotoğrafı inveleyin, detaylarını analiz edin ve kendi hayalinizdeki döşek odasını oluşturmaya başlayın. Unutmayın ki koyu renkler yerine aleni tonlar kullanarak alanın daha geniş olduğu hissini daha basit verebilirsiniz. Mantıken olduğu gibi fiziken de aka bir döşek odası fazla fazla yer kaplayacaktır. Bunun için döşek boyutunuzu biraz düşürmeyi gözden geçirebilir ve pratik aksesuarlar ve mobilyalar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ve odanıza olabildiğince fazla ayna yerleştirmeyi unutmayın! Bütün bu detaylardan bahsettikten sonra sizi renklerin ve dokuların ziyafetine çağrı ediyoruz! Odanızı olabildiğince rahat ve fonksiyonel bir hale getirmenin keyfini sürün ve abes bir zamanınız olduğunda projenizin nasıl gittiği konusunda bizi haberdar edin! Eğer biraz daha ilham almak isterseniz öbür yazılarımıza da göz atabilirsiniz!
Bir önceki yazımız olan Kırmızı Siyah ve Beyazla İlham Verici Tasarım başlıklı makalemizde yatak odası dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir