Giyinme Odası Çeşitleri ve Dolap Tasarım Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:41

Son zamanlarda dekorasyonda son olarak trendlerden biri basitçetaşınabilen ögelere bulunduran mobilyalar kullanmaktır.
Rahatça hareket ettirilebilmeleri nedeniyle birçok şahıs açık dolap sistemlerini seçenek etmektedir.
Sizde kıyafetlerinizi rahatlıkla düzenleyebilmek ve alandan kazanabilmek için açık dolap sistemlerini kullanmayı düşünebilirsiniz.
Özellikle eşyalarınız classic ebatlardaki dolaplara sığmıyorsa açık dolap ve raf sistemleri ile hazırlayacağınız bir elbise odası kurtarıcınız olacaktır.
Raflar, şifonyerler ve devasa kutularla mükemmel bir giyinme odası oluşturabilirsiniz.
Odanızın ebatlarına göre satın alacağınız malzemelerle elbise dolabınızı kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi profesyonel ellerden de takviyealabilirsiniz.
Şifonyerlere tişört ve kazak gibi kıyafetlerinizi, kutulara ise çorap ve iç çamaşırı gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.
Açık dolap sistemlerinin tek dezavantajı olan tozlanmadan savunmakiçinse isterseniz raflarınızın önüne perde yaptırabilirsiniz.
Sizde classic dolaplara göre daha düşük yer işgal eden ve derinlikten de kazandıran açık dolap sistemleriyle ilgileniyorsanız ve kıyafetlerinizi koymak için tek parçadan meydana gelen devasa bir gardrop satınalabilmek istemiyorsanız sizler için hazırladığımız açık dolap sistemlerini inceleyebilir ve kendiniz için esin alabilirsiniz.

Giyinme Odası Çeşitleri ve Dolap Tasarım Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yatak Odanız İçin Birbirinden Güzel 20 Panoramik Cam Önerisi başlıklı makalemizde Panoramik Cam ve yatak odası dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir