Japon Tarzı Yatak Odası Tasarımları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:53

Dekorasyon seçimlerinizde her zamanki modeller sizin için sıkıcı duruma geldi ise ekstrem tasarımlar sahibi olan Japon tipi dekorasyonları inceleyebilirsiniz.
Japon tasarımlarda doğallık ve yalınlık ,huzur veren detaylar olmakta bilhassa yatak odası dekorasyonunda ihtiyaç duyduğunuz ferahlık bu modellerde konfora dönüşebilmektedir.
Bu Uzak doğu kültürünün yansımalarını sahibi olan tasarımlarda henüzyere yakın mobilyalar daha düşük aksesuarlar ve çoğunlukla ahşap detaylar kullanılmaktadır.
Doğal görünümlerin öne çıktığı modellerde sarı ve kara en gözde renkler arasında olabilse de kırmızı da bu kültürün oldukça önemli parçalarındandır.
Sürgülü dolaplar ve kapılarda Japon tarzlarının esintilerini bulabilir, fakat günün tüm yorgunluğunu attığınız yatak odanızın gözü yormayan ve rahatlığın ön tasarıda bulunduğu tarzlarda döşenmesi ile de kalifiye istirahat dönemleri oluşturabileceksiniz.

Japon Tarzı Yatak Odası Tasarımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Renk Kombinasyon Örnekleri başlıklı makalemizde renk Kombinasyon ve yatak odası dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir