Romantik Yatak Odası Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:45

Uykuya böyle romantik bir oda da dalmak ve bu harika renklerle uyanmak… Yeşil, mor ve bejin uyumu harika.

Yatak başında ki eskitilmiş raf çok şık. Abajurun kenarında ki biye, onu sıradanlıktan kurtarmış ve odanın dekorasyonunu çok hoş tamamlamış. Aksesuarlar ve fotoğraflarla çok sıcak bir atmosfer oluşturulmuş.

Beyazın masumiyeti ve pembenin sıcaklığı… Yatak başında ki ikiz aynalar çok güzel. Kim böyle bir yataktan kalmak ister ki?

Yatak başında ki ayna sanki bütün odaya enerji saçıyor gibi. Pembe lalelerle odanın masmavi görüntüsü çok hoş bir şekilde kırılmış. Bu küçük dekorasyon oyununu siz de uygulayabilirsiniz.

Duvar dekoru baharın kokusunu odaya taşımış sanki. Masanın üstünde ki tabloya bayıldım. Sabah böyle bir manzara ile kim uyanmak istemez ki.

Yatak ucunda puflar çok dekoratif duruyor. Aynı zamanda üzerine sabahlığınızı yada çantanızı da koyabilirsiniz.

:)

İşte size tam anlamıyla romantik bir yatak. Yastıkların, nevresimin kenarında ki danteller sanki eski zamanlardan günümüze bir bağ kurmuş. Böyle bir yatakta insan herhalde şair olur 

Ve tabii ki pembe güller. Uzun bir ayna duvara dayanarak, sehpanın ve yatağın yansıması sağlanmış, odanın güzelliğine güzellik katılmış.

Yatak odalarında duvarda çiçek ve doğa temalı tablolar çok hoş duruyor. Turkuaz ve turuncunun uyumu mükemmel. Böyle bir odada güne enerji dolu başlamamak mümkün değil.

Bir önceki yazımız olan Yastık ve Minderlerin Dünyası başlıklı makalemizde dekoratif yastık modelleri, osmanlı yastık modelleri ve renkli yastık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir