Üç Boyutlu, Galaksi Temalı Nevresim Takım Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 05:02

Çağdaş teknolojinin dünyayı ve hayatı çoğu yönden ve süratle değiştiriyor olması sizce de mükemmel değil mi? Dünyamızın defa defa uzaklarını, uzayı görebilmemizi gerçekleştiren teleskopların mükemmel bir değişiklikle, harika bir yatağa sahip olabilmemizi sağlayacaklarını kim düşünürdü ki? Evet, sitemiz yerine söyleyebiliriz ki bu bulguyu ilk yapanlar bizleriz, henüz evvel kimse dönüp de “Hey, şu mükemmelgörüntü sence de yatağımda mükemmel durmaz mıydı?” demedi.
Gerçi defa da fark eder mi? Bizce bu fotoğraflar harbiden olağanüstü ve bundan sonra yatağınıza yatıp camdan yıldızları görmeye çalışmak adına, onları kendisi yastığınızda ve yorganınızda görebilirsiniz.

fantastik-yatak-örtüsü-1

Bu nevresim takımları Jail Betray’ın esin aldığı bir çalışma, Kuzey Amerikalı dizayncı galaksi resimlerini öncelikle kıyafetlerde kullandı amaardından bu resimlerin nevresimlerde kullanılmasını istendi kendisinden.
Birkaç tecrübe ve yanılmadan ardından, nihayetinde yüksek çözünürlüklü bu fotoğrafları nevresim takımlarına işleyebilecek bir yazıcı bulmayımuvaffak oldu.
Bu nevresim takımlarının en beğendiğimiz yönleri ise değişik arkaplanrenkleri.
İnsanlar çoğunlukla uzayın kara olması gerekliliğini düşünür, fakat sebepöyle olmak zorunda? Neticede bu nevresim takımları bir müzede sergilenmeyecek, o yüzden biraz renkli olmalarında bir mahzur yok.
Turuncu sıcak bir havayla görüntüyü ısıtırken, turkuaz-mavi renklerdeepey temiz ve rahat bir görüntü sağlıyor.

fantastik-yatak-örtüsü-2

fantastik-yatak-örtüsü

fantastik-yatak-örtüsü-11

fantastik-yatak-örtüsü-7

fantastik-yatak-örtüsü-6

fantastik-yatak-örtüsü-5

 

Bir önceki yazımız olan Misafir Yatak Odası İçin Güzel Tasarım Örnekleri başlıklı makalemizde misafir yatak odası ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir