30 Çeşit Modern Yemek Odası Dekorasyonu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:02

Modern ve tabii mobilyalar günümüzde fazla tercih edilmekte. Örneğin, katı kenarlı fabrikasyon mobilyalar ile el işçiliği  doğal mobilyalar bir arada kullanılarak rustik çağdaş bir dekorasyon ortaya menfaat ve estetik,  hoş ortamlar ortaya çıkartılabilir. Asya tarzı dekorasyon için minimalist dekorasyon ve rahat bir his oluşturmak için de ışık, doku, desen ve renklerden faydalanılır.

Dekorcenneti.com olarak bugün sizlere çağdaş ve dinamik bir yemek odası dekorasyonu için dünyanın önde gelen mobilya firmalarından Almanya merkezli Musterring firmasının yemek odası modellerini sizlere sunuyoruz.

modern aş odaları (1)

Renklerin dengeli ve uyumlu bir şekilde kullanıldığı bir aş odası. Masa ve sandalyelerde kahve rengi tercih edilirken yerde kullanılan yeşil post odayı hareketlendirmiş.

modern aş odaları (2)

modern aş odaları (3)

modern aş odaları (4)

modern aş odaları (5)

modern aş odaları (6)

modern aş odaları (7)

modern aş odaları (8)

modern aş odaları (9)

modern aş odaları (10)

Maskülen tarzda bir aş masası ve feminen renklerin bir arada kullanıldığı mükemmel dengeli bir çağdaş aş odası modeli.

modern aş odaları (11)

modern aş odaları (12)

modern aş odaları (13)

modern aş odaları (14)

modern aş odaları (15)

modern aş odaları (16)

modern aş odaları (17)Ahşap masa, ahşap bank ve krom ayaklı şık ten koltuğun mükemmel uyumu… Hem rustik hem de  çağdaş unsurlar bir arada kullanılarak; çekici, çağdaş bir dekorasyona en basit yoldan ulaşılabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız ile lezzetli bir yemeğin ardından, aş masası sohbetlerinize zevkle devam edebilirsiniz.

modern aş odaları (18)

Doğal ahşap ve çağdaş mobilyaların uyumlu kombinasyonu, turkuaz ve yeşil ile birleşince kıyı havasını aş odasına getirmiş.

modern aş odaları (19)

modern aş odaları (20)

Z şekilli iskemle ayakları bilhassa sade, durgun dekore edilen odalarda ortamı ısıtmak ve devinim katmak için tercih edilmelidir.

modern aş odaları (21)

modern aş odaları (22)

modern aş odaları (23)

modern aş odaları (24)

modern aş odaları (25)

Sandalyeler çelik ayaklar ve katı hatlarıyla maskülen tarzda olmalarına diri renklerle birleştirilerek sıcak ve çağdaş bir aş odası elde edilmiş.

modern aş odaları (26)

modern aş odaları (27)

modern aş odaları (28)

modern aş odaları (29)

modern aş odaları (30)

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Renkli Yemek Odası Dekorasyon Çeşitleri başlıklı makalemizde renkli yemek, Yemek Odası ve Yemek Odası Dekorasyon Çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir