30 Enfes Fas Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:08

Minderler, arıtılmış lambalar, mumlar ve parlak kumaşlar ile çevrili bir masada oturmaktan henüz sakinleştirici ne olabilir? Bu lüks görünümleriistiyorsak, yanlızca yemek odası süslemelerini Fas tipine göre yapın..
Sarı Kırmızı, mavi, turkuaz ve altın gereksiniminiz olan renklerdir, vemuhtelif stillere bunları karıştırabilirsiniz; tekstil- kumaş, duvarlar vehem de mobilya tipik Doğu desenlerinde.
Fas tipi yemek odasında dilerseniz karakteristik desen ve renklerinbulunduğu duvar karoları kullanabilmeniz mümkün – Fas tipi dekor içinmakul olan başka detaylar; Tabii ahşap, ananesel fener, düşük tablolar ve minderler adına sandalyeler bu tür bir dekor için kullanabileceğiniz şeylerdir.

Eğer daha sakin bir şey isterseniz , sadece sulu renkler de desen ve geleneksel mobilyaları beyaz almak gibi, güzel bir Fas-ilham için yapabilecekleriniz.

Aşağıdaki Fas tarzı yemek odaları resimlerinden kendiniz için ilham arayın ve oluşturmaya başlayın!

30 Enfes Fas Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yemek Odası İçin 12 Modern ve Şık Avize Çeşitleri başlıklı makalemizde avize, yemek odası avize örnekleri ve yemek odası dekorason hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir